>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Dzisiaj z Tenisa polecam Collins z Curenka 1 @1.57 i over 10.5 w 1 secie Isner-Quarrey @1.7
ja mam jeszcze dorzucone do dubla Tsitsipas +1.5 seta z Goffinem @1.42 i osobno singla na niego. @2.12
STS
⛔????
Jutro ponawiam Greka
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
10.
Spotkanie: 3 de Febrero - Cerro Porteno
Typ: Cerro Porteno over 1.5 gola
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Potrójna.
Zagrałbym over 2.5 gola po 3.50 (być może tak zrobię) ale większe ryzyko i trochę zielonego się przyda bo ostatnio marnie tutaj...

Edit.
✅
Idealnie...
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
10.
Spotkanie
: 3 de Febrero - Cerro Porteno
Typ: Cerro Porteno over 1.5 gola
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Potrójna.
Zagrałbym over 2.5 gola po 3.50 (być może tak zrobię) ale większe ryzyko i trochę zielonego się przyda bo ostatnio marnie tutaj...
a jeśli mozna spytać, to grasz tak bo? ostatnie mecze mało przekonywujące, h2h na wyjazdach też słabiutkie, widziałem też spadki na gospodarzy, dodatkowo wyjeżdasz z potrójną stawką, nie po raz pierwszy dziś, jak dla mnie tak się nie dorobisz, pozdro ;)
 
uzytkownik-24118 2,1K
Kinguin @ 1.8 STS (trójdrogowo)
Kinguin -2.5 @2.10 STS

Powinni tego overpassa ogarnąć. Chociaż po tym co zrobili na trainie to różnie się może skończyć. Jednak overpass powinien im pasować bardziej niż train. Mocno się zmieniają kursy, stawkowanie takie średnie bo zobaczymy jak Kinguin zareagują na tą wtopę na trainie (10-2 -&gt; 10-16)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
a jeśli mozna spytać, to grasz tak bo? ostatnie mecze mało przekonywujące, h2h na wyjazdach też słabiutkie, widziałem też spadki na gospodarzy, dodatkowo wyjeżdasz z potrójną stawką, nie po raz pierwszy dziś, jak dla mnie tak się nie dorobisz, pozdro ;)
Nie chce mi się komentować. Gram jak zawsze. To że ostatnio gorzej to inna sprawa... Nie wiem kolego czego Ty oczekujesz... Na ostatnie 6 spotkań między tymi dwoma drużynami 4 razy Cerro wbijało minimum over 1.5 gola. Czasem więcej. Dwa razy remis bramkowy. Malo? Forma drużyn? Boisko zweryfikuje.
Myślę że btts w drugiej możliwy bardzo...
Dlatego dokladam
Wysokich wygranych
Pozdro
11
Spotkanie: 3 de Febrero - Cerro Porteno
Typ: Btts w drugiej połowie (0:1 HT)
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365

Edit.
✅
Pieknie
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
Nie chce mi się komentować. Gram jak zawsze. To że ostatnio gorzej to inna sprawa... Nie wiem kolego czego Ty oczekujesz... Na ostatnie 6 spotkań między tymi dwoma drużynami 4 razy Cerro wbijało minimum over 1.5 gola. Czasem więcej. Dwa razy remis bramkowy. Malo? Forma drużyn? Boisko zweryfikuje.
Myślę że btts w drugiej możliwy bardzo...
Dlatego dokladam
Wysokich wygranych
Pozdro
11
Spotkanie
: 3 de Febrero - Cerro Porteno
Typ: Btts w drugiej połowie (0:1 HT)
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Btts też ładnie \w/
✅
Bardzo proszę :]
 
uzytkownik-24118 2,1K
Kinguin @ 1.8 STS (trójdrogowo)
Kinguin -2.5 @2.10 STS

Powinni tego overpassa ogarnąć. Chociaż po tym co zrobili na trainie to różnie się może skończyć. Jednak overpass powinien im pasować bardziej niż train. Mocno się zmieniają kursy, stawkowanie takie średnie bo zobaczymy jak Kinguin zareagują na tą wtopę na trainie (10-2 -&gt; 10-16)
✅⛔
Nie do końca rozumiem skąd taki skok kursu (z 1.50 na 2.95) po przegranej pistolce. Dokładam
Kinguin @2.90 (dwudrogowo, za drobne)
✅16:14 Kinguin
Mega dziwny mecz. Generalnie spodziewałem się zobaczyć lepsze Kinguin. W CT Pingwiny trzymały się przy życiu jedynie dzięki wygrywanym rundom forcebuy. Albo inaczej - dawali się bardzo łatwo (wręcz za łatwo) zaskakiwać na rundach z wyposażeniem po obu stronach. Dopiero pod koniec dogonili nieco wynik. Po zmianie stron jak przełamali wynik na 13-12 to byłem niemal pewny, że zaraz koniec. A to był dopiero początek emocji. Można było łapać bardzo wysokie kursy (spokojnie ponad 3 na dwudrogowe rozstrzygnięcie) w obie strony. Szczęśliwie dla Kinguin w T łatwiej o trzymanie ekonomii (tańsze eq + bonus za pakę) i ostatecznie ogarnęli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom