>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
OHL START O 00
Barrie Colts - Owen Sound Attack 1 1.70
Barrie Colts - Owen Sound Attack 1 tercja over 1,5 1.50
Tursa już breyk na początku to mi się podoba :dance::beer::cash:????:victory:\w/
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Cortulua - Bogota FC 1 1.60
Cortulua - Bogota FC over 1,5 1.40
Cortulua - Bogota FC over 2,5 2.10
Cerro Porteno - Deportivo Santani 1 1.50
Cerro Porteno - Deportivo Santani over 1,5 1.40
Cerro Porteno - Deportivo Santani over 2,5 2.10
Kończymy z piłką nocke i oglądamy szarapową bo tylko ona mi została na spora sume
Na 22 meczyki peru i islandzka u 19
Deportivo Hualgayoc - Atletico Grau over 2,5 1.60
Fylkir/Ellidi U19 - Breidablik U19 over 3,5 1.60
2-0 ⛔
1-1 ⛔
No tym razem sięnie udało jeszce libertad też odwala ,nocka będzie lipna niestety
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Club Libertad - 3 de Febrero over 2,5 2
Club Libertad - 3 de Febrero ove 1,5 1.30
Zobaczymy czy wejdzie ,myślę 1,5 spokojnie 2,5 na ryzyko ,bo nie jestem przekonany do 2,5 ale za drobne można dać na rusku
⛔
To jest porażka co się dzieje niestety piłka cieżka jest libertad taka dobra drużyna sobie remisują :headbang: znowu kase straciłem i to sporo ???? jeszcze szarapowa ma wygrac i bedzie troche zarobku ,ale przez cały dzień ⛔ niestety
czekam na usa o 3 i wale bardzo grubo ,albo zarobie ,albo pójdę do pieca
 
zdebus 55

zdebus

Użytkownik
⛔
To jest porażka co się dzieje niestety piłka cieżka jest libertad taka dobra drużyna sobie remisują :headbang: znowu kase straciłem i to sporo ???? jeszcze szarapowa ma wygrac i bedzie troche zarobku ,ale przez cały dzień ⛔ niestety
czekam na usa o 3 i wale bardzo grubo ,albo zarobie ,albo pójdę do pieca
nie boj nic Maria to bierze
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Też tak myślę dlatego dałem za spora sumke 3 tenisy
tursenko,keys i marja
Tursenko nerwówa była ale dała rade
jeszce mam w grze sarksariana 1 set wygrał 6-3
ale libertad mi odwaliło niestety nie potzrebnie tak dużo dałem
wszystko mma w kuponach 0 kasy ,wycyckałem się z tych nerwów z piłki
Już dzisiaj Ruszają Kobiety Eliminacje coś się pogra na gole za sporo ,jakaś 1 tasiemka a reszta Pojedyńczych
dzięki Zdebus ,chciałem dać wszystko na MARJE ale już mam ją na kuponieto walnełem piłke
OHL START O 00
Barrie Colts - Owen Sound Attack 1 1.70
Barrie Colts - Owen Sound Attack 1 tercja over 1,5 1.50
Tursa już breyk na początku to mi się podoba :dance::beer::cash:????:victory:\w/
1 tercja 1-2 ✅
barbie 2-5 raczej ⛔
Niestety kolejna podpucha buka zniskim kursem a trza było na gole pograć :headbang:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
No tak ,może to chwila słabości jest ,oby wygrała ,ale pokaze w trakcie meczu
No narazie słabo to wyglada ,kurcze ,oby wyciągneła
Dziękuje
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Nie wierze co ona odwala przegra ten mecz taka prawda ,chyba że sie weźmie ale niemam nadzieji ????
Po meczu szkoda ogladać ,kurde no to sie załatwiłem z Ruskimi ,niestety za dużo błędów i z taką grą to będzie szybkie 0-2 ,niewiem co sie dzieje
nieda się wygrać chyba :confused: ????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Drugi serwis Szarapowej to jest coś pięknego ????
Aż jej trener pokręcił głową. Trzy podwójne pod rząd ????
Po 5 gemach jest 5-1 w DF a przed pierwszym linia na pierwszy set była 4.5 @ 2.90 a na samą Szarapową 5.5 @ 2.30 ????
 
zdebus 55

zdebus

Użytkownik
masakra jak nie df to sytuacyjna w siatke... ostatni moment na pobudke zeby o secie pomyslec.
No nie mam slow na nia...
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Over 10.5 DF Szarapowa @ 2.76 podwójniaczkiem nawet spróbuje.
Zakładam, że będą trzy sety, chociaż z drugiej strony bez 5 DF to ona seta nie przegra.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
zbyt pasywnie... zamyka mi kupon na 1,5 k jura ale nic z tego nie bedzie jak patrze na ta gre
No mi też na ponad 1500
walczyła troche w 1 ale teraz set prawdy za dużo wywala niestety i znowu tzra będzie odrabiać ,ale niema kiedy bo dzisiaj ostatni dzień jest mój niestety ,i potem wyjazd
Nie moge z tej Ruskiej po meczu szybkie 0-2 niestety szkoda oglądać taką gre beznadziejną no niestety już po kasie
Dziękujemy nie mamy więcej pytań co się wyrabia w tym meczu
szkoda nerwów i ciśnienia ,było mineło ,niestety ,nikt tego sie nie spodziewał ż etak będzie wywalać piki iproste błędy ,ale taki sport ,niestety ktoś musi przegrać ???? :headbang::sarcastic::brokenheart:
 
zdebus 55

zdebus

Użytkownik
w koncu serwis wrocil, poza ta akcja przy siatce, wszystko funkcjonowalo w tym gemie, miejmy nadzieje, ze to dobry prognostyk
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom