>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Atlanta United II - FC Cincinnati over 2,5 1.60
Indy Eleven - Toronto FC II over 2,5 1.40
Pittsburgh Riverhounds - Tampa Bay Rowdies over 1,5 1.30
Charlotte Independence - Louisville City over 2,5 1.60
Cortulua - Llaneros Villavicencio over 1,5 1.30
Cortulua - Llaneros Villavicencio over 2,5 1.90
Takie coś na nocke
Mongas over 2,5 był strasznie duży kurs narazie jest 2-0 ,jak ktoś zaglada do tematu mego to tam podałem kilka overków te też są w temacie ,ale daje tutaj też na nocke
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
3-2✅
1-0 ⛔
2-2 ✅
szkoda 2 terji bramkarz bardzo dobrze bronił ,niestety ,ale i tak udana nocka
Kolejny hokej ostatni za kilka min rusza
Moscow Eshelon - Six Trolls 1,2 i 3 tercja over 1,5 1.50
Ostatni hokej nocny reszta na rano zaplanowana ,będe spał niestety
2-2 ✅
1-3 ✅
1-2 ✅
Nocka udana w 80% na hokeju tylko szkoda 2 tercji wcześniejszego ,ale jest dobrze
Nie ma co narzekać ,bo mogło nic niwejsć
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
U pani Kontaveit nic sie nie zmienia. Nawalanka i same bledy lamiac sie raz po raz cala masa bledow . Radze na ta pania nie stawiac bo takie zawodniczki musza miec dobry dzien zeby cos wygrac . To nie jest az tak czeste.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
O 4:00 USL piłka Portland 2 vs Organge County, typ: over 3,5 kurs: 2,1 (Etoto) no tutaj zapowiada się ciekawy mecz. Liczę na wymianę ciosów i sporo goli. Drużyny w gazie i mocno overowe.
No i pięknie było 2:3 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Na 11 z cs&#39;a Space Soldiers - Ence @2.05
Trochę nie rozumiem tych kursów, ok Ence miało fajną końcówkę sezonu, ale tylko tyle. Jedni i drudzy po sezonie wakacyjnym, z przygotowaniem może być różnie, ale żeby SS było dogiem? Mam nadzieję że nie wpadnę na minę
 
uzytkownik-24118 2,1K
Na 11 z cs&#39;a Space Soldiers - Ence @2.05
Trochę nie rozumiem tych kursów, ok Ence miało fajną końcówkę sezonu, ale tylko tyle. Jedni i drudzy po sezonie wakacyjnym, z przygotowaniem może być różnie, ale żeby SS było dogiem? Mam nadzieję że nie wpadnę na minę
Są już mapy - nuke, mirage, inferno.
IMHO ENCE @1.90 (trójdrogowo) w Totalbeciena pierwszej mapie do gry ;) Co myślisz?
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Są już mapy - nuke, mirage, inferno.
IMHO ENCE @1.90 (trójdrogowo) w Totalbeciena pierwszej mapie do gry ;) Co myślisz?
Fakt, jak pisałem jeszcze nie było i Teraz pewnie też bym w to poszedł, raczej warto, a dopiero później próbował ewentualnie SS bo będzie można łapać fajne kursy (o ile gdzieś będzie to live do gry)
 
A 320

azael

Użytkownik
Jakie łby w chińskim koszu w jedną kwartę wygrywają 10 punktami a kolejną przegrywają 30. I to będąc zespołem z bilansem 5-0 w dotychczasowych meczach.
 
D 103

dolcegibony

Użytkownik
Panowie mam pytanie odnośnie US Open, mianowicie wczoraj z kwali odpadły rozstawione numery 1,2,3 i 4 - kolejny jest 5 - granollers i 6 - Hurkacz. No i tu dałem Hubercika. Myślicie, że ktoś się wycofał i dzisiaj odda mecz, bo mógłby już mieć miejsce w turnieju głównym?
 
A 320

azael

Użytkownik
Panowie mam pytanie odnośnie US Open, mianowicie wczoraj z kwali odpadły rozstawione numery 1,2,3 i 4 - kolejny jest 5 - granollers i 6 - Hurkacz. No i tu dałem Hubercika. Myślicie, że ktoś się wycofał i dzisiaj odda mecz, bo mógłby już mieć miejsce w turnieju głównym?
Jakim cudem? Przecież to druga runda kwalifikacji
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom