>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Cardiff - Newcastle over 4.5 kartki @2.5
Są już dwie łaty, gra na boisku ostra, szczególnie brutalny faul Kennediego bez upomnienia, mysle ze Pawson się odpali i zacznie bardziej rozdawać kartki w 2 poł ????
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Dokładam Afreeca win @1.8
Graja pod tego top lane’a, który do tej pory był kluczowy, podjęli większe ryzyko i moze zaowocować i wg mnie zaowocuje, ryzykowne ale próbuje, dali zarobić sporo liczę ze dadzą raz jeszcze
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Cardiff - Newcastle over 4.5 kartki @2.5
Są już dwie łaty, gra na boisku ostra, szczególnie brutalny faul Kennediego bez upomnienia, mysle ze Pawson się odpali i zacznie bardziej rozdawać kartki w 2 poł ????
mamy to ???? ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Dokładam Afreeca win @1.8
Graja pod tego top lane’a, który do tej pory był kluczowy, podjęli większe ryzyko i moze zaowocować i wg mnie zaowocuje, ryzykowne ale próbuje, dali zarobić sporo liczę ze dadzą raz jeszcze
LOL&#39;a oglądam sporadycznie, ale tak śmiesznych team fightów jak tu chyba jeszcze nie widziałem ????
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Dokładam Afreeca win @1.8
Graja pod tego top lane’a, który do tej pory był kluczowy, podjęli większe ryzyko i moze zaowocować i wg mnie zaowocuje, ryzykowne ale próbuje, dali zarobić sporo liczę ze dadzą raz jeszcze
Szkoda ⛔
Raz trafił dobrze skillem i po meczu.
Czarnogóra u18 dnb @2.08
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
Valladoid powyżej 3.5 rzutu rożnego @ 1,8 + Korona powyżej 4.5 strzału celnego @ 1,8
Więcej póki co nie grałem, ale z tego co już zaobserwowałem to jutro warto zastanowić się nad kartkami dla Lazio po atrakcyjnym kursie 2.30. 2,5 to linia dość niska jak na tę drużynę, końcówkę tamtego sezonu mieli bardzo fajną jeśli chodzi o żółtka. Dołożyłbym do tego over 4.5 kartek w Barcelonie. Alaves z fajną serią kartek u siebie, i chociaż jutro grają na Camp Nou, to kilka żółtek raczej zbiorą. FCB też może włączyć się tryb ostrzejszy i wtedy poniższa linia spokojnie do pokrycia.
Niestety, dubel na minus.
Sobota, więc działamy dalej. Tym razem trebel, z nadzieją odbicia wczoraj.
Villarreal - Sociedad poniżej 5.5 kartki @ 1,83 + Lazio powyżej 2.5 kartki @ 2,3 + PSG (-1,5) @ 1,65
W Vila-real Sędzia mocno kartkowy, aczkolwiek pierwsze kolejki w Hiszpanii na spokojnie. Wczoraj tylko po dwie kartki w obu spotkaniach, dobry prognostyk na dziś. Najwyższa linia z dzisiejszych spotkań (w innych linia 4.5) więc pobieram. W tamtym sezonie w obu spotkaniach nie pokryli tej wysokiej linii, więc biorę.
Do tego opisane powyzej 2.5 kartki dla Lazio, bo naprawdę są w stanie to zrobić. Jest Radu, który często kartkuje, mecz z bardzo ciężkim rywalem jakim jest Napoli, myślę że można spróbować.
Do tego handi na PSG, w Guingamp gra się ciężko, aczkolwiek powoli paryska maszyna nabiera prędkości. Wygrana dwoma bramkami to moim zdaniem minimum w tym starciu, rozważałem jeszcze over 2.5 bramki gości, ale o tyły jestem raczej spokojny.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Sportingbet zablokował skrill, czyli mogę chyba z czystym sumieniem zrezygnować z tego portfela. Smutne co się dzieje w tym państwie. Jedyny buk oprócz stacjonarnych, do którego można było wpłacać i wypłacać na MB od czasu ustawy hazardowej. Kursy mieli z dupy, ale można przynajmniej było :/ Nie mam tego Ecopayz, czy jak to się zwie, bo pewnie też usuną za jakiś czas. Nawet przez paysafe już chyba nie można nigdzie. Zastanawiam się gdzie Wy wszyscy obecnie gracie ???? U stacjonarnych?
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Cardiff - Newcastle over 4.5 kartki @2.5
Są już dwie łaty, gra na boisku ostra, szczególnie brutalny faul Kennediego bez upomnienia, mysle ze Pawson się odpali i zacznie bardziej rozdawać kartki w 2 poł ????
dla tych co grali opcje na tylko żółte ratunek w 96&#39; ✅
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Sportingbet zablokował skrill, czyli mogę chyba z czystym sumieniem zrezygnować z tego portfela. Smutne co się dzieje w tym państwie. Jedyny buk oprócz stacjonarnych, do którego można było wpłacać i wypłacać na MB od czasu ustawy hazardowej. Kursy mieli z dupy, ale można przynajmniej było :/ Nie mam tego Ecopayz, czy jak to się zwie, bo pewnie też usuną za jakiś czas. Nawet przez paysafe już chyba nie można nigdzie. Zastanawiam się gdzie Wy wszyscy obecnie gracie ???? U stacjonarnych?
A czemu mieliby usunąć? Jak np taki Óni dopiero co wprowadził tę płatność
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom