>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Sturm Graz - AEK Larnaca
Sturm
1.65
Austriacy powinni spokojnie wygrac to spotkanie, odpadli z Ajaxem, ale nie wygladali zle - po prostu trafili nagorzej jak mogli. U siebie przegrywaja niezwykle rzadko, Cypryjczycy straszni mecza sie na wyjazdach i tutaj widze czysta 1.
Ajax, Ajaxem, ale Sturm jest po przebudowie kadrowej, na dodatek do Rapidu przeszedł Deni Alar najlepszy strzelec drużyny z Grazu. Owszem bramki strzelają inni, ale wygrane z Hartbergiem, czy Innsbruckiem mogą trochę zaciemniać obraz, bo w obu meczach Sturm tracił po 2 bramki z zespołami, które &quot;potęgami&quot; nie są. Oczywiście gospodarzom nie umniejszam, Larnaca &quot;potrafiła&quot; zremisować z Dundalk ostatnio więc wyjazdy to niekoniecznie jest ich mocna strona, ale ja po 1,65 bym nie zaryzykował (co nie znaczy, że nie wygrają, po prostu dla mnie to no bet). Ba uważam nawet, że Sturm (mimo dobrego początku w lidze) w tym sezonie raczej się osłabił niż wzmocnił.
PS Trochę oglądam austriacką piłkę, bo ludzie mylą z australijską ???? i wobec tego wypada mi coś wiedzieć w tym temacie. Grającym GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Alashkert vs Cluj typ: btts kurs: 2,2 (Etoto) jest 0:1 i 40 min myślę że gospodarze tą jedną powinni wbić.
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Tak sobie liczę te opłaty z karty ecopayz i powiem wam, że jak ktoś chce wypłacić kartą z bankomatu małą kwotę 100-200 zł to wychodzi na to samo jak by grać np. w Fortunie z podatkiem i wypłacić na konto bankowe. Dopiero przy większych kwotach na eco się opłaca.
Przecież jak wypłacasz 100 to ci zabiera 106, przy 1000 zabiera 1060 więc co za różnica?
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
6.
Spotkanie: Hapoel Haifa - Atalanta
Typ: Btts w drugiej połowie (2:1 HT)
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Podwójna.

Biorę. Polecam. Będą gole.
Powodzenia
Edit.
⛔
A wystarczyło over zagrać...
Ale nie... Kurs za niski...
2/4
 
C 186

casuals

Użytkownik
Przecież jak wypłacasz 100 to ci zabiera 106, przy 1000 zabiera 1060 więc co za różnica?
jak ty to liczysz ?
przy 100 zł bierze za wypłatę to min. 1,5 euro czyli 6,4 zł + przewalutowanienie 3% czyli ogółem prawie 10 zł wszystkich opłat czyli 10% co jest dramatem przy malych kwotach
Przy tysiącu wychodzi plus minus 50 zł opłat więc 5 % się robi.
Wszystko przez tą minimalną opłatę za wypłatę 1,5 euro. Niby 2 % ale nie mniej jak te 1,5 euro. A więc małe kwoty się nie opłaca bo to się zrównuje z ziemniakiem praktycznie
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
jak to liczysz ?
przy 100 zł bierze za wypłatę to mmin. 1,5 euro czyli 6,4 zł + przewalutowanienie 3% czyli ogółem prawie 10 zł
Dobra zerknąłem w konto eco i najmniej wypłacałem 200 i wzięło z konta niecałe 212. Nawet nie patrzyłem na te opłaty. W takim razie masz rację i 100 się nie pyli wypłacać. Ale wczoraj płaciłem za siłkę i za płatność 99,90 wzięło 103 więc płacić można spokojnie
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
LE to chyba najlepsze rozgrywki jeśli chodzi o emocje. 15 minut nie minęło a tu jeb jeb jeb. Zenit dostaje, Bordo dostaje, Trencin wyjaśnia Feyenoord ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Rakvere vs Elva Estonia typ: over 1,5 kurs: 2,7 (Etoto) jest 60 min i 0:0 tutaj powinno coś wpaść, ostatnio między nimi było 5:1 a ekipy sporo strzelają.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Widac, że Murzynek co ma pilke na odejscie Bulgarowi i zrobienie przewagi w meczu to nie daje rady z cisnieniem i traci ta szanse. Bulgar to pewnie wygra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom