>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
A 320

azael

Użytkownik
Raczej tak. To on tą piłkę kopnął. Tak samo jak ktoś jest faulowany w polu karnym to zazwyczaj dla niego idzie asysta.
Proste że nie. Ktoś jest faulowany i jest karny to strzela zawodnik z jego drużyny a nie rywali
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Proste że nie. Ktoś jest faulowany i jest karny to strzela zawodnik z jego drużyny a nie rywali
Nie wiem w ogóle o co ci chodzi. Chyba normalne, ze strzela zawodnik z mojej drużyny. Mi chodziło zupełnie o co innego. Dla przykładu: faulowany w polu karnym jest Mbappe, już nieważne kto strzela - asysta zalicza się dla Mbappe.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
To ja mam takie pytanie, gdzie mial Persisic wsAdzić ta rękę ? Do du** ?
Dobrze wiedział co robi ???? Chciał przycwaniakować, jak piłka leciała to od razu rękę w dół opuścił i głowę odwrócił w drugą stronę. Ewidentne wapno i nawet nie ma o czym dyskutować.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Nie wiem w ogóle o co ci chodzi. Chyba normalne, ze strzela zawodnik z mojej drużyny. Mi chodziło zupełnie o co innego. Dla przykładu: faulowany w polu karnym jest Mbappe, już nieważne kto strzela - asysta zalicza się dla Mbappe.
Mbappe był faulowany w meczu z Argentyną, Grizli strzela karnego. Ale Mbappe nie ma tutaj asysty, także nie zgodzę się tutaj, strona fify jako źródło to chyba wiarygodne ta ;) ?
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Raczej watpliwe zeby Chorwaci mieli wiecej kartek ? Co myślicie bo mi to zamyka kupon razem z Murray/Azarenka na 4100zl za 40 a Totalbet daje cashout 316 na ten moment.
 
C 334

copper

Użytkownik
szpaku juz zaczyna 2 razy wymienił mandzukica a o modricu zapomniał, najgorsza para komentatorów sie trafiła na finał
Ja to jestem z tego pokolenia co się modliło o to żeby dobry mecz komentował...Szpakowski.To był bez dwóch zdań najlepszy komentator piłkarski, tak jak od koszykówki Szaranowicz( obaj zresztą dobrzy kumple).A że teraz Szpak ma już swoje lata i początki Alzhaimera, często przekręca słowa i żyje przeszłością widząc np Maradone gdy przy piłce jest Messi to trzeba przymknąć oko. Ty tez kiedyś będziesz stary ???? i będziesz oczekiwał szacunku za zasługi.
 
adik1992 409K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
To ja mam takie pytanie, gdzie mial Persisic wsAdzić ta rękę ? Do du** ?
jest coś takiego jak piłka oczekiwana. W tym przypadku francuz się uchylił i piłka trafiła w rękę perisica czego on się nie spodziewał. Mógł dyktować ale tez nie musiał takie moje zdanie.
Oglądajmy dalej, mam nadzieje że Chorwaci wyrównają.
 
adik1992 409K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ja to jestem z tego pokolenia co się modliło o to żeby dobry mecz komentował...Szpakowski.To był bez dwóch zdań najlepszy komentator piłkarski, tak jak od koszykówki Szaranowicz( obaj zresztą dobrzy kumple).A że teraz Szpak ma już swoje lata i początki Alzhaimera, często przekręca słowa i żyje przeszłością widząc np Maradone gdy przy piłce jest Messi to trzeba przymknąć oko. Ty tez kiedyś będziesz stary ???? i będziesz oczekiwał szacunku za zasługi.
Szpakowskigo szanuje bo jak zaczynałem się interesowac piłka to poprostu był genialny. Finał mundialu 2002 czy finał LM 2005 oglądało się znacznie lepiej gdy On komentował. Nawet dziś gdy oglądam bramke del Piero z mundialu 2006 z Niemcami o mam ciary. Później zacząłem oglądać canal plus a Szpakowski się robił coraz starszy. I już może najwyższa okazja by dopuścić młodszych do komentowania zwłaszcza że to najważniejszy mecz 4 lecia, bo finał globu. Te błędy psują oglądanie. Ale fakt że tvp ma marnych komentatorów, jedynie Laskowski się nadaje. Jak można pomylić srnica z subasicem?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom