>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
seba6 533

seba6

Użytkownik
Jak stan go zlamie to krecz
Poszlo na lamanie ale on na wyjebce gra lepiej niz normalnie. Jeszcze wawrinka zaangazowany tak, ze szkoda
 
panikaer 23

panikaer

Użytkownik
z góry przepraszam za offtopic ale pilna sprawa, przez co wpłacając na ecopayz dojdzie mi kasa od razu , wszystko ma od 0 do 3dni a potrzebuje czegoś instant , podpowie ktoś czy p24 czy trustly czy cos innego wybrac?
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Co te Maccabi wyprawia..tyle setek pomarnowanych, masakra, kto zagral ma niezla nerwowke..
dokladam Maccabi @4.00
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dortmund win kurs: 3,4 jest 15 minuta i 0:1 przegrywają. Dortumund gra całkiem podstawowym składem a to Napoli to tak połowicznie. Kurs mnie zachęca tym bardziej że Napoli niedawno dostało 5:0 od Liverpoolu. Mam nadzieję, że Dortmund to potraktuje poważnie ???? poza tym gola strzelił im Milik! Trochę wstyd nie? ????
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Maccabi do zera z Pyunikiem w eLE @2,11 albo poczekać na czysty win jak będzie koło 2
0-0. minus
Co te Maccabi wyprawia..tyle setek pomarnowanych, masakra, kto zagral ma niezla nerwowke..
dokladam Maccabi @4.00
Kjartansson nie grał to nie miał kto wykończyć..
Kurs mnie zachęca tym bardziej że Napoli niedawno dostało 5:0 od Liverpoolu.
Tak średnio porównywać sparingi
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
grac45
Tyle sytuacji, ze jedna z nich by moj byly wuefista wykonczyl ????
Typ na ⛔
Crvena over 1.5 gola, 1.50..mocno.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Tyle sytuacji, ze jedna z nich by moj byly wuefista wykonczyl
Nie mogłem oglądać, tylko stasty u ruskiego, ale już jak widziałem że bez Islandczyka to maks 1-0 zakładałem.
Niemniej w Izraelu ich ładnie wyjaśnia, bo u siebie Maccabi to 2 razy lepsza ekipa
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Bate zawsze było leszczami a nagle wygrywa w HJK i teraz prowadzi w Qarabah....dla mnie to nieporozumienie
Czy ja wiem. HJK co roku coraz słabsze jak cała liga fińska. Karabach też jakoś dziwnie, nagle awansowali do fazy gr. LM, życiowy sukces i widać że nie chcą być już lepsi, chociażby z samych transferów. Teraz dwie rundy przeszli dzięki słabym rywalom. BATE oglądałem w pierwszym meczu z HJK to ładnie grali mimo 0-0. BATE po tym jak z Dudalkiem odpadło z rok temu to już głębszego dna nie mogło osiągnąć, teraz może być tylko lepiej. Najważniejsze, że jeszcze Hleb trochę kopie piłkę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom