>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Adamstown vs Edgeworth Australia, typ: over 0,5 kurs: 2,2 (Unibet) jest 0:0 i 82 min
No i ładnie goście wygrywają 0:1 ✅
Apia Tigers vs Bonnyrigg Australia typ: Apia win kurs: 1,7 oraz over 4,5 kurs: 2 jest 17 min i 0:1
Ciekawe czy ktoś ogarna ta Apie jak przegrywali 0:3 po kursie 7! Za szybko te gole strzelali ???? piekny lamaniec pany z 0:3 na 6:3 uroki Australii. Apia win ✅ i over 4,5 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
S 112

staruch

Użytkownik
Ciekawe czy ktoś ogarna ta Apie jak przegrywali 0:3 po kursie 7! Za szybko te gole strzelali ???? piekny lamaniec pany z 0:3 na 6:3 uroki Australii. Apia win ✅ i over 4,5 ✅
Ładowałem grubo przy 0-2 i akurat trzecią stracili zwątpiłem i wycofałem się :cholerniezly:
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Fajnie zrobili w Ljublanie. Postawili boisko do plażówki na czas turnieju na jakims placu na starym miescie.
Spoko temat. Może niech nasi włodarze pomyślą i za rok zamiast w nudne Moncie, niech zrobią turniej plażówki na pl. Zamkowym np ????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Hmmm, jak zobaczyłem ten mecz na live to myślałem, że Bolgov/Ermilov są lepszą ekipą a oni 2-8 w pierwszym secie i na wygraną w meczu już kurs 7.40
A spróbuje.
Bolgov/Ermilov @ 7.40 ⛔
1set over 35.5 @ 2.80 ✅
Przegrali seta przez fatalny początek, potem już było równo, a nawet w koncowce byli lepsi więc próbuje
Bolgov/Ermilov 2 set +3.5 @ 1.92 ✅
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
1.
Spotkanie: Fagiano Okayama - Kamatamare
Typ: Next goal: Kamatamare (0:0 22min)
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365

Edit.
Szybki ⛔
2.
Spotkanie: Kashima Antlers - Shimizu S-Pulse
Typ: Kashima over 1.5 gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Podwójna.
⛔
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Dobry bet to taki, który nawet jak nie wchodzi to można zamknąć z zyskiem, jak Ruskich przy 6-9 w 3 secie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Kendall/Laird @ 3.22 ⛔
Trzeba.
Miałem grać mocno przeciwko Ziemniakowi i Pokeresnikovi ale tam gospodarze na jakichś mocnych red bullach są w Lublanie więc chyba odpuszcze ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom