>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
chudy_71 jutro wrócisz, są kolejne mecze, wszyscy wracają, nieliczni się zwijają ale co najwyżej w inne miejsce w necie.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Tak tak promo. Tak samo jak te rumuny grajacy piach w lidze. Ktorych grales.z przekonaniem. Basel tez miales podobno grac znaFco. Skonczylem wywody I nie wiem czemu mialem Cie za dobrego typera skoro nim nie jestes. Znikam papa
Po co podgrzewacie palniki?Nikt nikomu nie wyciąga kasy z kieszeni.Nie wypisujcie na siebie i nie wylewajcie tutaj gorzkich żali.To forum ma służyć Nam żeby zdoic ZBUKOW i jestem Happy jak forumowicze wygrywają.Jak czytam podobne wpisy to slabne ???? :facepalm:
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Brann 2 vs Forde Norwegia pilka typ: Brann 2 over 2,5 kurs: 2,55 oraz over 4,5 e meczu kurs: 2,28 (Unibet) po 1 polowie sensacja i 0:2 jest po 3 min gry. Gospodarze powinni sie mocno rzucic bo nic im nie zostalo, a goscie to czerwona latarnia i na wyjazdach same becki zbierali. Zobaczymy jak to sie ulozy, jest 48 min
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Binghamton USA chalelnger
czy mi sie wydaje czy pommo ze jest dopiero 15:00 u nich , oni juz przelozyli mecze na jutro !?!? 2 dni bez gry??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom