>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Over 195.5 na Filipinach @ 3.20 ✅
Obie w bonusie a tam sędziowie każdy kontakt na faul w obronie dają...


Niby easy, ale Filipiny to jednak nadal stan umysłu, żeby brakowało 10 pkt na 3 minuty przed koncem i rzucili overa dopiero 15 sekund przed syreną.
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
9.
Spotkanie: PS Barito Putera - Persib Bandung
Typ: PS Barito over 1.5 gola (1:1 HT)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Podwójna.


10.
Spotkanie: PS Barito Putera - Persib Bandung
Typ: PS Barito over 2.5 gola (1:1 HT)
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365


11.
Spotkanie: Odense - Sonderyjske
Typ: over 1.5 gola w pierwszej połowie (0:1 32min)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365


Edit.
Miałem jeszcze ten over 2.5 gola Barito w ako 44 (4 zdarzenia)... Reszta weszla, Barito niestety... Nie mogłem wypłacać wcześniej.
Jak narazie...
3/8
 
psychol32 446,1K

psychol32

Użytkownik
Katar w ręczną trzeci mecz z rzędu niedojebanie mózgowe pokazuje
Brawo Gasket gosc jest tak turbo cienki glowa mala nie wiem jak on doszedl do.finalu. na tle Foga wyglada jak zagubione dziecko
Prześledź sobie jego karierę to zobaczysz jaki jest cienki Ty debilu niedojebany.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Katar w ręczną trzeci mecz z rzędu niedojebanie mózgowe pokazuje
Prześledź sobie jego karierę to zobaczysz jaki jest cienki Ty debilu niedojebany.
Drogi Psycholu mowie o jego aktualnej formie i to co gra w tym momencie. A swoja droga mogbys wziac jakies leki
 
K 0

kropson1988

Gość
Ciekawe czy Fabio powtórzy wczorajszy wyczyn z półfinału i pierwszy set rewelacyjnie , a w drugim nagle przestanie grać aczkolwiek narazie miał 40:0 przy serwie Ryśka i nie złamał i swój dosyć pewnie .
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Rozmowa na czacie z ruskimi z astekbeta (1xbeta)
Ja: Dzien dobry
Astekbet: cześć
????
Chyba z Turkiem gadam.
&quot;Którą metodą chcesz utworzyć żądanie strzelania?&quot; ????
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
No ogolnie tak ale wczoraj prawie go Verdasco wyrzucil z turnieju. Dla mnie Verdasco i Gasket na cleju to ten sam poziiom
Rysiek raczej ciut lepszy, aktualnie, a wczoraj ładnie pykał z tym Laksonenem. Tutaj jak Fogg nie odpuści to raczej szybkie 2-0, oby. 3 dfy, o panie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom