>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
domel206 802

domel206

Użytkownik
Brawo za typ z kosza nie wiem skad to ogarnales ale gralem w ciemnooo i poplacilo pomimo ze lini ponad 40 mialem
Jutro koks, whisky i dziwki na koszt unibeta haha
Bierzcie puerto ryko over 37,5 w recznej na live tam bedzie 42 wedlug mnie lekko
A ile w kosza sie skonczylo w ogole bo Zamknąłem sporo wczesniej bez paru groszy bo nie warto bylo czekac
 
L 234

lalus85

Użytkownik
2 bety dzisiaj jakby Korea mi weszlo handi i Granollers 6-0 2 set to unibet by z torbami poszedl 6 cyfrową sumę
Brawo za typ z kosza nie wiem skad to ogarnales ale gralem w ciemnooo i poplacilo pomimo ze lini ponad 40 mialem

A ile w kosza sie skonczylo w ogole bo Zamknąłem sporo wczesniej bez paru groszy bo nie warto bylo czekac
112-36
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
dużo wygrywa i jeszcze więcej przegrywa ???? prosta matematyka
To niezależne jest od przerywania, czasami zlimituja po kilku zakładach. Ja od x lat mam limity srogie, na takie Puerto Rico hand w kosza to może 50zl Mac by było do wyciagniecia
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
To niezależne jest od przerywania, czasami zlimituja po kilku zakładach. Ja od x lat mam limity srogie, na takie Puerto Rico hand w kosza to może 50zl Mac by było do wyciagniecia
jest zależne. Jeżeli otwierasz nowe konto i grasz odrazu za kilka tys to odrazu flagują twoje konto i obserwują, jeśli natomiast grasz sobie spokojnie i systematycznie podnosisz stawke to zależy od stawek.
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
jest zależne. Jeżeli otwierasz nowe konto i grasz odrazu za kilka tys to odrazu flagują twoje konto i obserwują, jeśli natomiast grasz sobie spokojnie i systematycznie podnosisz stawke to zależy od stawek.
Właśnie z tym ciężko powiedzieć bo jak zakładałem konto przez pierwsze dni stawialem stawki 500-1500 i mnóstwo kasy po tygodniu limit, a mój znajomy grał po 50, 100,200 i w tym samym dniu dostał limit
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Właśnie z tym ciężko powiedzieć bo jak zakładałem konto przez pierwsze dni stawialem stawki 500-1500 i mnóstwo kasy po tygodniu limit, a mój znajomy grał po 50, 100,200 i w tym samym dniu dostał limit
Powiedzialbym Ci jak zrobic z Unibetem , ale spalilbym sobie temat , bo te mendy czytaja co tutaj jest pisane. Limitow nie da sie ominac , natomiast weryfikacje da sie ominac bez najmniejszego problemu grajac nawet grubymi stawkami , czym omijasz koniecznosc kupowania nowych kont , zakladasz na pana frodo i ogrywasz ....
mi tez dały 6 tysiecy plusu , chociaz mialem chwile watpliwosci na 10 min przed koncem
 
L 234

lalus85

Użytkownik
78k plusu dzisiaj , chyba rekord poszedł a i tak jakoś mam niedosyt za 2 zakłady , które nie weszły a nie miały prawa nie wejść
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom