>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
To jest jakieś fatum na tych mistrzostwach.. over 16,5 fauli do 35minuty 11 fauli koreanców. Kończy się na 16tu. Do domu Niemcy! sprawdziło się po raz kolejny, ze mistrz swiata odpada w grupie
 
adik1992 415K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kvitova 2:0 @1,7▶
Korea u34,5% @1,9✅
Istomin -1,5 W 1 secie @1,7✅
Donaldson- Shapovalov tb w meczu @1,72⛔
a ludzie niemców po 1,18 grali :cwl::cwl::cwl:
a tu takie promo było z tym posiadaniem piłki, po co było szukać kwadratowych jaj
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
wybacz Krisu szanuje Cie ale pisanie, ze nie bedzie niespodzianek i ze Szwajcaria pewna po tym co dzis zobaczylismy to troche nie na miejscu hehe ????
Szwajcaria gra pewną i skuteczną piłke - to jest peffka.
Brazylia może męczyć, ale ogarnie. Niemcury całe mistrzostwa słabo grali i to jest tzw. sprawiedliwość.
Ja akurat widzę w wieczornych meczach tak a nie inaczej. Nie musisz się zgadzać i to rozumiem.
Każdy ma swoją wizję ????
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Lecimy razem... :fistbump:
Over 2.5 i Brazylia win.
Serbia musi sie odkryć, a w meczu ze Szwajcarią wyglądali średnio.
Szwajcaria poradzi sobie z costa, tylko ci drudzy za wszelką cenę będą chcieli strzelić bramkę.
Over 2.5 i Swiss win
Swiss win
Bts
Bts i Over 2.5
Taki ukladzik wbrew dobrej dyspozycji obrony szwajcarskiej.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Szwajcaria gra pewną i skuteczną piłke - to jest peffka.
Brazylia może męczyć, ale ogarnie. Niemcury całe mistrzostwa słabo grali i to jest tzw. sprawiedliwość.
Ja akurat widzę w wieczornych meczach tak a nie inaczej. Nie musisz się zgadzać i to rozumiem.
Każdy ma swoją wizję ????
Chodzi mi tylko o to, ze po tym co ogladamy na tych MS smialo mozna powiedziec,ze nie ma peffek a tymbardziej jakas Szwajcaria, nie mowie ze sie nie zgadzam, bylbym tylko bardziej ostrozny w osadach przedmeczowych hehe
Sam chce grubiej wjechac bo juz mozna smialo po meczu Niemiec i miliardowym zarobku bukow hehe, Brazylia tez wydawala mi sie pewna ale Szwajcarii jakos nie moge poczuc, boje sie ze Costa zamuruje i nic z tego nie bedzie
 
adik1992 415K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
wczoraj australia tez miała wygrać na spokojnie bo walczyła o awans, kostaryka walczy o honor i będzie chciała pokazać że nie jest taka słaba a szwajcarii remis daje pewny awans bez znaczenia wyniku drugiego meczu
na wieczór
Brazylia o2,5 celnego strzału w 1 połowie
Szwajcaria o57,5% posiadania @1,72
musza kontrolowac mecz a jak sie ma długo piłkę to się ma kontrolę nad nim
 
adik1992 415K

adik1992

Moderator
Członek Załogi

co mnie podkusiło z tą mertens
takie ako położyła bo strycowa raczej nie wygra meczu a miałem 14 koła do wygrania
ehh
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom