>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
piekne jest to ze Edmund nawet sie nie kryje po prostu. miał sprzedac mecz i zdazyc mecz Anglii z Belgią
Dlatego obstawianie to jeden wielki syf. Zawsze jakieś gowno wpadnie. Single za male kursy, a kupony przez jakas lajze zawsze utopione.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Betsson nie uznaje zwrotow przynajmniej w kwestii kartek. Ostatnio zagralem kartke na jakiegos grajka ktory na ani sekunde nie pojawil sie na boisku i rozliczyli jako minus. Pytalem na czacie co i jak to powiedzieli, ze taki maja regulamin i ich nie interesuje czy zawodnik wyszedl na murawe czy nie.
Ja zagrałem na over strzałów gracz się nie pojawił i poszedł zwrot także widać mają różne regulaminy
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
zwłaszcza, że nie było jeszcze pół strzału jakiegokolwiek
a Klaksvik był może 3 razy na połowie gospodarzy
To ty chyba po statystykach tylko patrzysz u bukmacherów, a które niewiele mają wspólnego z rzeczywistością , ja oglądałem pierwszą połowę...
Poza tym w 2 poł. zwykle więcej bramek wpada...
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
To ty chyba po statystykach tylko patrzysz u bukmacherów, a które niewiele mają wspólnego z rzeczywistością , ja oglądałem pierwszą połowę...
tak, flashcore moja wyrocznia, zwłaszcza posiadanie piłki Klaskviku jest na poziomie 51% ????
napisz że uj się dzieje w meczu ale już taki wielki, nie ma niczego strzałów tempa i wtedy graj i polecaj. Jedynie jest over autów i spalonych
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Anglia - Belgia jak narazie ustawka robia wszystko zeby nie zagrozic bramce. Komentator sie jara tak jakby nie wiedzial o co chodzi. Pod koniec meczu jak 0:0 bedzie sie utrzymywac ktoras druzyna moze jakas kiszke odwalic zeby druga druzyna dostala gola z karnego.
 
grabarz01 2,9K

grabarz01

Użytkownik
Anglia - Belgia jak narazie ustawka robia wszystko zeby nie zagrozic bramce. Komentator sie jara tak jakby nie wiedzial o co chodzi. Pod koniec meczu jak 0:0 bedzie sie utrzymywac ktoras druzyna moze jakas kiszke odwalic zeby druga druzyna dostala gola z karnego.
Przynajmniej coś się dzieje w tym meczu nawiązując do naszych orłów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom