>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
coric to jakies tenisowe nieporozumienie, przegrał pierwszego seta po tiebreaku i juz sie poddal i popłakał
Kreczuj pomyśl o masówce i kuponach ????
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
1 dzień Wimbledonu a ja już mam dość. Nie rozumiem co takiego się dzieje na tym turnieju że rok w rok dzieje się to samo i ci co grają świetny tenis w Anglii nie potrafią przebić kilku piłek
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Niedawno Miedwiediew przegrał w 1 czy 2 rundzie na Austrilian Open po wygranym turnieju, teraz Coric po wygranym turnieju przegra z Miedwiediewem ☺wszystko zostaje w rodzinie :sun::sun: ????
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
sprzedal jak nic mecz bardziej mu sie oplacalo widocznie odpasc i skasowac kase od bukmachera niz wygrac dzis i odpasc gdzies pozniej, tak to bywa z masowkami sam jestem do tylu przez tego kretacza
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Fabbiano leci kolejny. Mam dość tej patologii a nawet nie obejrzałem jeszcze ani jednego meczu.
sam poprosisz o bana, w meczu fabiano rozegrali 4 gemy a ten juz płacz. Tego nie da sie czytac a to dopiero 1 dzień, weź zrób sobie odpoczynek na Wimbledon będzie to z korzyścią dla wszystkich
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
sam poprosisz o bana, w meczu fabiano rozegrali 4 gemy a ten juz płacz. Tego nie da sie czytac a to dopiero 1 dzień, weź zrób sobie odpoczynek na Wimbledon będzie to z korzyścią dla wszystkich
Kliknij ignoruj i skończ płacz.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
sam poprosisz o bana, w meczu fabiano rozegrali 4 gemy a ten juz płacz. Tego nie da sie czytac a to dopiero 1 dzień, weź zrób sobie odpoczynek na Wimbledon będzie to z korzyścią dla wszystkich
Ale sam przyznasz, ze te wszystkie 4 gemy nie są dla Fabbiano ? ????
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Meksyk to póki co słabe decyzje pod polem karnym Brazylii. Jak ma okazję załadować z pierwszej piłki to się kiwa, jak ma okazję spróbować wymusić karnego to strzela z nieprzygotowanej pozycji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom