>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
adik1992 415,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Nadal - schwarzman o2,5 przelaman w 1 secie @2,0
U1,5 asa w 1 secie @1,85
Cilic - del potro o1,5 df w 1 secie @2,0
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Zagram Halep, jak przegra 1. seta. Fajnie zaczyna grać, ale kursy nieadekwatne póki co :p
ed: Kerberówna tylko przebija, a Simona tego skończyć nie umie.
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
Zagram Halep, jak przegra 1. seta. Fajnie zaczyna grać, ale kursy nieadekwatne póki co :p
ed: Kerberówna tylko przebija, a Simona tego skończyć nie umie.
Dała d... w tb, nie czuję Jej jakoś po tym co widziałem w tb, ale to szlem oby wygrała
 
adik1992 415,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jutro muguruza niewazne z kim ale wygra a jak bedzie to halep to dostanie jeszcze wieksze lanie niz szarapova dzis. U hiszpanki widac jeszcze ogromne rezerwy i spokoj w dzialaniu co potwierdza jak dobrze jest przygotowana do turnieju. Final stephens - muguruza i wygrana po raz 2 w paryzu hiszpanki. Tak to widze.
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
Jutro muguruza niewazne z kim ale wygra a jak bedzie to halep to dostanie jeszcze wieksze lanie niz szarapova dzis. U hiszpanki widac jeszcze ogromne rezerwy i spokoj w dzialaniu co potwierdza jak dobrze jest przygotowana do turnieju. Final stephens - muguruza i wygrana po raz 2 w paryzu hiszpanki. Tak to widze.
Chciałem grać Hiszpanki zwycięstwo w RG w trzeciej rundzie, ale nigdzie nie znalazłem nawet na tym ruskim kurde tam się połapać to ciężko. Ciekawe jaki teraz kurs jest, Halep nawet jeśli dzisiaj jakimś cudem wygra to nie widzę zadnych szans na zwycięstwo z Muguruzą
 
psychol32 441,4K

psychol32

Użytkownik
Dzis mialem ta Panne Anne po 5,00 http://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=1691023
Prowadzila 5-1 w 3cim secie, olalem wiec sprawdzanie meczu - sprawdzam po 10 minutach aby sprawdzic dlaczego nierozliczone a tu 5-5.
To tylko potwierdza moją teorię że babom powinno dać się zakaz uprawiania sportu bo małe niepowodzenie i psycha im siada
Chciałem grać Hiszpanki zwycięstwo w RG w trzeciej rundzie, ale nigdzie nie znalazłem nawet na tym ruskim kurde tam się połapać to ciężko. Ciekawe jaki teraz kurs jest, Halep nawet jeśli dzisiaj jakimś cudem wygra to nie widzę zadnych szans na zwycięstwo z Muguruzą
Na Ruskim można na live to grać od początku turnieju. W tej chwili jest 2.54
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom