>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
Siedze w robocie I smiac sie przestac nie moge. Ci forumowi eksperci oceniajacy poziom mundialu po paru dniach czy pytania po Co to ogladac Kurwa nie interesuje Cie pilka to po Co sie udzielasz tymbardziej na forum bukmacherskim. Albo Ci Co Polske wysylaja do domu po jednym meczu. Polski narod to popierdolence I ciesze sie ze wyjechalem z kraju Ta mentalnosc potrafi dobic najwiekszego optymiste. Sorry za of topic Typy na dzis... Portugalia 1/+1.5, Urugwaj 1/+1.5, Hiszpania 1/+1.5 ako 4.40 pozdro
Dawno już to mówiłem, mentalności nie da się zmienić to jest zapisane w DNA. Teraz Polska ch..., najgorsza, patałachy, ale jeśli wyjdą z grupy to będą wspaniali. Zacytuję polskiego tenisistę &quot;Bohatera trzeba stworzyć przez całą karierę, a śmiecia i zero można stworzyć w jeden mecz&quot;

 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Zagrałem Maroko większe posiadanie piłki 5.30 kurs Fortuna, bez podatku milusio. Na Unibecie 3 kurs. Moim zdaniem warto spróbować. Żeby zakład wszedł fajnie by było jak by Portugalia strzeliła szybko bramkę ale i inaczej nie są na skreślonej pozycji Marokańczycy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
C 334

copper

Użytkownik
Siedze w robocie I smiac sie przestac nie moge. Ci forumowi eksperci oceniajacy poziom mundialu po paru dniach czy pytania po Co to ogladac Kurwa nie interesuje Cie pilka to po Co sie udzielasz tymbardziej na forum bukmacherskim. Albo Ci Co Polske wysylaja do domu po jednym meczu. Polski narod to popierdolence I ciesze sie ze wyjechalem z kraju Ta mentalnosc potrafi dobic najwiekszego optymiste. Sorry za of topic Typy na dzis... Portugalia 1/+1.5, Urugwaj 1/+1.5, Hiszpania 1/+1.5 ako 4.40 pozdro
Mi to z takich jak Ty się śmiać chce..To nie Ty pisałeś po meczu Brazylii, że chce Ci się płakać i czas wybrać się na jakąś terapie i że wiele osób dziś wiele straciło życie i że dla Ciebie obstawianie mistrzostw się dziś skończyło? Po czym następnego dnia dubel zabójca za 500 na Kolumbie i Polskę?Dziś kolejne januszowe typy...granie faworytów w piłce w ako to nie najlepszy pomysł...gdyby to było takie proste..Śledzę mistrzostwa od 1982 roku a wcześniejsze ogladałem z odtworzenia i obiektywnie stwierdzam,że poziom jest słaby i ciężko to się ogląda. Jak ktoś nie ma porównania i mało widział to może się tym zachwycać bo nie widział nic lepszego.Nie wiem z czego to wynika, może piłkarze dają zbyt dużo z siebie w cieżkich sezonach klubowych i to zabija w nich radość z gry ale z drugiej strony mocno eksploatowany Ronaldo prezentuje się tu doskonale, jest świeży, szybki i silny..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom