>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
panowie wyjasniajcie sobie takie sprawy na PW bo nikt nie ma ochoty tego czytac serio i zasmiecacie tylko temat ludziom
dubelek Francja + Argentyna ako 1.67
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Mi Francja zamyka ako na 2k Euro więc nie widzę innej opcji niż ich win
Zgarniasz to. Mnie wczoraj na ponad 2k wyruchał ciapak w 95 minucie.
Panowie pisze tutaj bo szybszy odzew będzie pewnie. Mam chęć pogrania Hutnika Kraków. Dość duże rozbieżności jeżeli chodzi o kursy, fortuna 1.37 , STS 1.6. Z tego co widzę Krakowianie przeszli jak burza przez sezon, czy ktoś z tamtych rejonów i może napisać jak wygląda sytuacja, jaki nacisk na awans ?
Z Widzewem oraz Polonią Bytom wygląda na smakowitego tripla.
Polonią ma doświadczonych graczy, którzy liznęli piłki na poziomie 1 ligi a yo bardzo ważne w takich spotkaniach. Radzionków gra młodzieżą, do tego dochodzi brak stadionu na nowy sezon jeżeli chodzi o Ruch. Nie mają gdzie grać, nie wiem czy będą się pchali do 3 ligi. Choć nad tym trzeba się zastanowić. To święta wojna, także wszystko może się zdarzyć
PS. Ja bym tam uważał na Argentyne. Wolałem pograć BTS&#39;a po 2.6. Islandia potrafi ładnie pograć. Przypominam w jakich okolicznościach Messi i spółka awansowali do mundialu.
 
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
Zgarniasz to. Mnie wczoraj na ponad 2k wyruchał ciapak w 95 minucie.
Panowie pisze tutaj bo szybszy odzew będzie pewnie. Mam chęć pogrania Hutnika Kraków. Dość duże rozbieżności jeżeli chodzi o kursy, fortuna 1.37 , STS 1.6. Z tego co widzę Krakowianie przeszli jak burza przez sezon, czy ktoś z tamtych rejonów i może napisać jak wygląda sytuacja, jaki nacisk na awans ?
Mnie w sumie też. Miałem pograny remis w tym meczu
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Subiaco AFC vs Joondalup United australia pilka nozna western, typ: 1, kurs 4,3. Poki co sensacja bo goscie prowadza a zdobyli w 17 meczach 4 pkt w tym na wyjazdach 8 porazek z rzedu. Warto sprobowac na gospodarzy.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Subiaco AFC vs Joondalup United australia pilka nozna western, typ: 1, kurs 4,3. Poki co sensacja bo goscie prowadza a zdobyli w 17 meczach 4 pkt w tym na wyjazdach 8 porazek z rzedu. Warto sprobowac na gospodarzy.
Próbować można, ale stanówki w Australii to &quot;magia&quot; wyników, ew. na over pod koniec warto się przyczaić...Teraz jest 70 min. i 1-2.
live
80 min. i 2-2 Nie zdążyłem ????
live 2
90 min. i 3-2 gratulacje kolego Szach - Mat ????
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
3.
Spotkanie: Avispa Fukuoka - Albirex Niigata (11:00)
Typ: Albirex over 1.5 gola
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365

Powinni odpalić...
Warto pomyśleć...
Powodzenia

Edit.
✅
:cash::cash::cash:
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ufff Sumbiaco wyciągnęli na 3:2 w 90 minucie. Trochę na farcie ale mam nadzieję że ktoś pogral. Ja zlapalem po kursie 4,3 Sumbiaco ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom