>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
2.
Spotkanie:
Paragwaj - Japonia
Typ: Japonia over 1.5 gola
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
&quot;Chodzi&quot; za mną ten over... Ostatni sparing Japonii przed MŚ... Paragwaj z du.y wziety... Ostatni mecz grali w marcu... Wcześniej w listopadzie... To tylko sparing dla nich i tego się trzymam... Bez szaleństw ale warto próbować
Powodzenia
3.
Spotkanie:
Ho Chi Minh - Binh Duong
Typ: Btts/yes (0:1 HT)
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Śmiało... Przed meczem &quot;dawalem&quot; wynik 1:2...
Jest szansa...
Powodzenia
:cash::cash::cash:
Boom!!
✅
2/1
:cash::cash::cash:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kamillo91 4,5K

kamillo91

Użytkownik
2.
Spotkanie: Paragwaj - Japonia
Typ: Japonia over 1.5 gola
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365

&quot;Chodzi&quot; za mną ten over... Ostatni sparing Japonii przed MŚ... Paragwaj z du.y wziety... Ostatni mecz grali w marcu... Wcześniej w listopadzie... To tylko sparing dla nich i tego się trzymam... Bez szaleństw ale warto próbować
Powodzenia
3.
Spotkanie: Ho Chi Minh - Binh Duong
Typ: Btts/yes (0:1 HT)
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365

Śmiało... Przed meczem &quot;dawalem&quot; wynik 1:2...
Jest szansa...
Powodzenia
:cash::cash::cash:

Edit.
2.
✅
3.
✅
Mam nadzieję że ktoś skorzystał...
:cash::cash::cash:
Ja na Japonię zagrałem za 160 zł zwrot 500, dzięki!!.
Polska v Szkocja kobiety typ Szkocja 4.65 za 100 zl fortuna
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Łukasz Fabiański - Artur Jędrzejczyk, Jan Bednarek, Thiago Cionek - Bartosz Bereszyński, Grzegorz Krychowiak, Jacek Góralski, Maciej Rybus - Dawid Kownacki, Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik.
Tak zaprezentują się dziś Polacy
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Moim zdaniem over w pierwszej połowie bardzo możliwy lub -1.5. Ale zagram tylko czysty win bo mi potrzebny jakiś kursik z meczu Polski
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Yup, ponad 1.5 bramki, w dziale podałem, do tego gol Polski w obu połowach i ponad 2.5 gola Polski, ale teraz kursy gorsze niż wczoraj na te wydarzenia. I można lekko ponad 2.5 gola w pierwszej połowie próbować.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Zastanawiam się czy ten patyra z tvp to tylko udaje takiego clowna, czy on jest serio taki sztuczny i irytujący. To samo kurowski i iwański. Nawet z wielkiej litery tych nazwisk nie napiszę, bo goście odpierdalają taką żenadę, że to słów brakuje. Nie da się tego słuchać, goście są jak roboty i jak ciocia, która wpada raz na 10 lat i sypie sztuczne komplementy, lub gada o pogodzie, nie mając tematu do rozmowy. Fajnie, że MŚ za free, ale dramat, że w telewizji gdzie jest tylko jeden normalny komentator z przeszłością w C+, nie przesiąknięty tą sztucznością i schematową gadką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom