>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Pieknie to buki ustawily . Wydawalo.sie ze Thiem.i gojowczyk . A jednak Fucsovicks i Simon hahaha. I jeszcze jak Gojowczyk perfudnie nic nie gra i dostanie szybkie 2:0. Finaly widac tez ustawiaja nie ma zadnego problemu.mimo ze Thiem bez problemu pyknalby Simona to.woli.przegrac. Gojowczyk tez nie wiadomo dlaczego nie gra nic lamie sie jak.zapalka. jesli ktos mysli ze oba te finaly meskie nie sa ustawione to.jest debilem ????
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Thiem odpuszcza ten turniej gra treningowo. Gojowczyk jeszcze nie przegrał. Jeszcze spokojnie może to ogarnac
Czlowieku.co.Ty gadasz jak odpuszcza turniej.jak.doszedl.do.finalu i.gra z cienkim Simonem??? On nawet grajac na 50% pyknalby simona w 2 setach.
Gojowczyk dostanie 0:2
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Fucsovics @ 2.02

Też to zagrałem, ale nie wiem czy to nie jest jakiś błąd, bo według livescore przed meczem było + 12.5 a teraz kiedy prowadzą jest +22.5?
Sam nie wiem o co tu chodzi, no Tsmoki ich pocisną, ale może nie az tak wysoko.
 
yddetkgb 139

yddetkgb

Użytkownik
Thiem jeszcze nie przegrał z Simonem.Nie wiem czy to mądre z jego strony.Ale 3 sety bardzo prawdopodobne.Moze być jak w 1/4 pierwszy w papę a potem win. Nie wszystkie mecze sa ustawiane:).
 
psychol32 444,7K

psychol32

Użytkownik
Thiem jeszcze nie przegrał z Simonem.Nie wiem czy to mądre z jego strony.Ale 3 sety bardzo prawdopodobne.Moze być jak w 1/4 pierwszy w papę a potem win. Nie wszystkie mecze sa ustawiane ???? .
Patrząc na przebieg meczu to właśnie byłaby ustawka.
Ja mam Simona wypłaconego po 3.10 i zagranego Thiema po 4.50 także Dominic po mecz
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Rosja @2.62
Ruscy kalectwo na przyjeciu w 1 secie i dobry serwis polski. Poprawia sie z pewnoscia ,a kurs fajniutki przeciw takiemu skladowi naszych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom