>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
tu i tu @2.00 minimum ???? Polecam obrócić sobie na wirtualnych bo i tak pierwsze 5 zwracają za 10 zł stawkę więc już 50 zł obrotu masz ????
to trochę chyba zawaliłem, bo zagrałem live po kursie 1.60, wygrałem i ten depozyt co wpłaciłem to od razu wypłaciłem ???? teraz zabiorą mi ten bonus?
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Shapo to by wygral tego gema serwisowego jakby kazdy serwis od stanu 40:0 gral jako pierwszy i w koncu by trafil asa albo wygrywajacy serwis
Brawo Paire
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
to trochę chyba zawaliłem, bo zagrałem live po kursie 1.60, wygrałem i ten depozyt co wpłaciłem to od razu wypłaciłem ???? teraz zabiorą mi ten bonus?
Żeby uruchomić bonus musisz obrócić raz depozytem, więc musisz wpłacić raz jeszcze ????
raczykk forbet coś ci płaci za tą reklamę? bo chyba któryś raz o tym piszesz ???? dział promocje/bonusy jest gdzie indziej, tutaj są typy na żywo
Tutaj najwięcej ludzi zagląda, dlatego polecam ???? a wiem, że każdy jest ucieszony jak Bonus dostaje, jeśli Ci to przeszkadza to przepraszam ;)
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ewidentnie duzo ludzi.gralo.na Paire jakies handi.setowo gemowe i musiało.sie tak skonczyc 2:0 dla Cilica mistrza kortow ziemnych co ostatnio dostał od Jaziriego na ziemi i meczył sie w pop rudndzie w 3 setach z Harrisonem kolejnym tuzem mączki wiec to logiczne ze pyknie Paire ktory jest w formie 2 :0
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Ewidentnie duzo ludzi.gralo.na Paire jakies handi.setowo gemowe i musiało.sie tak skonczyc 2:0 dla Cilica mistrza kortow ziemnych co ostatnio dostał od Jaziriego na ziemi i meczył sie w pop rudndzie w 3 setach z Harrisonem kolejnym tuzem mączki wiec to logiczne ze pyknie Paire ktory jest w formie 2 :0
teraz wszyscy masówką na Nishikori, a więc Niemiec win? ???? ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom