>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Btts @1.66
Marsylia pierwsza 3 rzuty rożne @1.72
Over 2 rożne do HT @1.85
Porażka rogi 2x ⛔ Atletico w swoim stylu, nie łatwo było w to uwierzyć i zagrać azjana -1 ???? wypłacam resztę i godzę sie z wtopa bo Marsylia straciła chęć gry
Gustavo bez kartki za to żałosne podcięcie? ???? Myślę że już powinny być conajmniej 4 kartki
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Ten strzał Marsyli HAHAHAHAH sikam pod siebie ???? ???? D: ???? ???? ???? ???? ???? ????
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Idę za forum bo nie mogę wymyśleć nic bardziej logicznego, choć to wydaje się zbyt proste i nadaje się na szwindel buków z organizatorami, dlatego za 1/2 over 5.5 kartki w finale @1.90
Ładnie popłynęliśmy na kochanej LE ???? skontrowałem under 6.5 ale i tak 90pln w plecy na finale. Odliczam dni do finału biało-czerwonych ????
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Szczerze to over rogów +12 był spokojnie do osiągnięcia, gdyby nie ta beznadziejna 1 połowa. Było parę okazji gdzie piłka minęła nogi obrońców o kilka cm i wychodziła by na róg. Niestety też tak się zdarza że w 1 połowie jest 0 rogów &lt;lolz&gt; ;)
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
NBA: Golden State 2,03, stawka x3
Myślę, że w tym sezonie to wezmą, doszedł po kontuzji Curry i z meczu na mecz będzie już tylko lepiej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom