>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [74]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Norwegie mam pograną 1,5 1 tercja 2.30 teraz zagrałem 5 min przed meczykiem
narazie jest 1-0 oby pykło to będzie zajebiozalnie :cake::sun::hp::bell::cool::eek:kay::fistbump::victory::gift::beer::heart::wait:
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Zagłębie Lubin vs Górnik Zabrze
over 1.5
@1.90

Manchester City v Huddersfield Town
Huddersfield Town win
@19
Manchester City v Huddersfield Town
over 0.5
@1.61
✅✅
⛔⛔
⛔⛔
Małe szanse był że Huddersfield wygra ale 0:0 się nie spodziewałem ;x
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Norwegia 1 tercja 2-0 weszło jestem pod wrażeniem
Szwecja -1,5 mam pograne po 1.90 1 tercja 1,5 1.90
już siadły ,nie miałem czasu zeby zapodać
Przepraszam na szybkiego zagrałem te hokeje ,nawet nie wpisywałem w temat ,bo niechce żeby nie było z ewpisuje w czasie meczu
Coś wymyśle na Finlandje to podam jeszcze jakaś opcje
Ale myśle z enic nie bede zmieniał bo jest dobrze Pograne wczoraj myślałem w nocy
Przepraszam ż enie podałem typka zapomniałem i czasu nie było tylko reczną wpisałem ,oby skutecznie
Pozdrawiam i oglądamy szwecje
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Norwegia 1 tercja 2-0 weszło jestem pod wrażeniem
Szwecja -1,5 mam pograne po 1.90 1 tercja 1,5 1.90
już siadły ,nie miałem czasu zeby zapodać
Przepraszam na szybkiego zagrałem te hokeje ,nawet nie wpisywałem w temat ,bo niechce żeby nie było z ewpisuje w czasie meczu
Coś wymyśle na Finlandje to podam jeszcze jakaś opcje
Ale myśle z enic nie bede zmieniał bo jest dobrze Pograne wczoraj myślałem w nocy
Przepraszam ż enie podałem typka zapomniałem i czasu nie było tylko reczną wpisałem ,oby skutecznie
Pozdrawiam i oglądamy szwecje
Tomcio, tysiące mysli w jednym poście :sun:
 
xbrajanx 13,8K

xbrajanx

Użytkownik
Napoli wygra @3,65 Fortuna
Nie wierzę że Torino pogrzebie szansę Napoli na to aby zatrzymać Juve i nie dać im zdobyć Scudetto
E: ⛔ ⛔
A jednak najpierw Fiorentina nie dała się Napoli, a teraz Torino.
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Wiecie o co chodzi z tym meczem siatka meska Brazylia Sada - sesi na stronach są różne wyniki raz 3-2 dla gospodarzy raz 2-3 wygrywają goście. W dobie internetu a ja dalej nie wiem jaki wynik byl
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
HIFK W - Dicken W 1 1.60
HIFK W - Dicken W -1,5 1.94
Delikatnie -100
i 50
⛔ nie odrobją już co za dziady te play offy u siebie jeszcze przegrać
Koniec z ręczną Hokej się skupiam to najlepiej mi idzie i piłka też :tohand::dntlck::headbang:::zoltakartka: daje sobie kartke żółta ostrzeżenie przed ręczną
Przepraszam typ na szybkiego był podany ze względu na stan 2-2 i u siebie grali ,myślałem z ewygrają trudno
czekam na Hokeje tylko te co w moim Temacie ,narazie jest ładny zysk nanich ,zobaczymy ile wyciagne do końca z nich :drunk:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom