Z okazji zbliżających się Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Mediolanie oraz Cortina d’Ampezzo 2026 zapraszamy ponownie do drużynowej rywalizacji. Trzyosobowe drużyny odpowiadają na pytania i zdobywają punkty wspólnie. Zimowa rywalizacja z Betclic na ZIO 2026. W puli 1000 PLN od Betclic!
Uwaga! Aby wziąć udział trzeba się zapisać do konkursu
Nie masz konta w Betclic? Nic straconego założysz je w kilka minut
TUTAJ!
Finlandia over 5,5 poszedł kurs w góre na 1,53
over 6,5 kurs 2 z 1.90
1 tercja z 1.50 na 1.67 over 1,5
Niewiem czemu alewarto do gry 5,5 1 tercja na ryzyko Białoruś kurs 2.10 powinna pierdyknać Francózów
nawet over 3,5 po 1.40
Nie.gralem.meczu tylko sledzilem.na livescorze i biorac pod uwage wlasnie kto gral plus przedmeczowe kursy plus przbieg meczu dla mnie ewidenty handel ????
A swoja droga co.sie.stalo Chungowi ze go niemiec tak.klepie mimo.swietnego poczatki koreanca?+
Ja wiem czy dziwny przebieg. W 1 i 2 secie po jednym przełamaniu. Nie było jakichś powrotów np z 3:0 na 3:6. To już bardziej u chunga przebieg meczu dziwniejszy