>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [74]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Dobrze daje tez Travaglia byl.na.niego.kurs 1.1 pre gra z tragicznym ostatnio Olivierą i wloch jak narazie przegral 9 gemow z rzedu ???? fuck.jeah
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Barthel nie dość że ryj zjebany to jeszcze pustka w głowie. Najpierw w secie *3:1 na 3:5. I zrobiła i w tb z 4:1 na 4:7. A miałem grać set dla amerykanki bo kurs taki sam był to człowiek głupi i na maszkarona ????????
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
mecz Travaglii i wynik mozna tłumaczyc tylko kontuzją włocha albo mega ustawką ???? jesli kontuzja to przeciez by zszedł nie ryzykowałby w jakims chalengerze.wiec.. wnioski same sie nasuwają ???? najlepsze w tym wszystkim jest to ze jak łapią za ustawianie meczow i handel w tenisie to jakies płotki z itfów. jest specjalna organizacja powołana do monitoringu bleble ktora ma budzet kilku milionow dolarów widziałem taki reportaz siedza goscie w biurze i obserwuja mecze wyniki przebieg ze niby ludzie dają im cynki jak cos jest podejrzane w sensie bukmaherzy. tyle lat obserwuja i nikogo nie złapali powaznego np z pierwszej 100 lub 200 rankingu ???? a tu codziennie znajdzie sie taki Travaglia co przyjdzie i przegra sobie z jakims cieniasem 6:0 6:1 po kursie 20 i co mu moga zrobic?
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Bo Ty od razu widzisz handel. A gość może po prostu tanknąć mecz bez żadnego sprzedawania. Przyjeżdza, zgarnia wpisowe i jedzie odpoczywać
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Bo Ty od razu widzisz handel. A gość może po prostu tanknąć mecz bez żadnego sprzedawania. Przyjeżdza, zgarnia wpisowe i jedzie odpoczywać
Travaglia nawet nie skupiajac sie i grajac jak na treningu z zamknietymi oczami ugrałby jak na rozgrzewce pare gemow . i myslisz ze mu przypadkiem tkiego cieniasa jak Oliviera dali na 1 runde?
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Jakby miał to sprzedać po walce a tu typowo miał wywalone jajka na mecz. To już u Hurkacza większy smród w meczu, zresztą nie pierwszy raz
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Matko Boska jestem po ht Lechia vs Cracovia, jedyne emocje to VAR po którym anulowano gola, a komentatorzy &quot;niezły mecz&quot;, to już wolę mewy w Melbourne oglądać na boisku. Kto wytrwał i nie pękły mu oczy, to powinien dostać Medal of Honor ????
Pod koniec trochę się ruszyli FT 0-0 ale dodatkowo dla oglądających należy się jeszcze Purple Heart ???? Wykończyli mnie ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom