>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
po analizie, jednak 2 duble na dziś pograne. Typy w temacie.
Jestes pewny tych Turkow na wyjezdzie? Oni sa mierni do potegi n-tej. Jesli straca gola to nie ma %^$*uja we wsi by wygrali caly mecz. Do tego gospodarze u siebie 9/12 nie przegranych spotkan - czyli 75% nie przegrywaja. Wiem, ze goscie niby musza ale dla mnie procz tego, ze musza to nie ma innego argumentu by na nich stawiac.
Co do ruskiej ligi to podchodze do niej jak do gowna. CSKA niby lepsze ale w czwartek mecz z Arsenalem, a Zenit to lamagi, ktore nie potrafia grac stylem ktory Mancini chce im na sile wpakowac we lby. Rozumiem, ze grasz na tak zwane przlamanie, bo innego argumentu tez nie znajduje.
Ale to tylko moja opinia, i prawdopodobnie ci pomoglem, bo praktycznie co sie nie wypowiem o jakims meczu to potem wszystko jest na odwrot ???? Powodzenia ????
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Jestes pewny tych Turkow na wyjezdzie? Oni sa mierni do potegi n-tej. Jesli straca gola to nie ma %^$*uja we wsi by wygrali caly mecz. Do tego gospodarze u siebie 9/12 nie przegranych spotkan - czyli 75% nie przegrywaja. Wiem, ze goscie niby musza ale dla mnie procz tego, ze musza to nie ma innego argumentu by na nich stawiac.
Co do ruskiej ligi to podchodze do niej jak do gowna. CSKA niby lepsze ale w czwartek mecz z Arsenalem, a Zenit to lamagi, ktore nie potrafia grac stylem ktory Mancini chce im na sile wpakowac we lby. Rozumiem, ze grasz na tak zwane przlamanie, bo innego argumentu tez nie znajduje.
Ale to tylko moja opinia, i prawdopodobnie ci pomoglem, bo praktycznie co sie nie wypowiem o jakims meczu to potem wszystko jest na odwrot ???? Powodzenia ????
powiem tak, moja &quot;pewność&quot; w obstawianiu i dobieraniu zdarzeń po ostatnim słabym okresie zmalała z 80 %do 20- 30 %. Przyznaję się bez bicia ???? . Jednak staram się zachować chłodny umysł. Miałem już ruskich kaczych łbów nie tykać, jednak Zenit na przełamanie gram. Liczę że i Zenit i Cska zmotywowane po porażce lidera i w końcu nadgonią trochę do nich. Wczoraj np Paderborn miałem grać, poźniej się rozmysliłem bo niby gospodarze dobrze u siebie, a wynik 0-5. Nie przewidzisz tego. Czasem z tymi teoretycznie trudniejszymi rywalami łatwiej osiągnąć lepszy rezultat. Dlatego dziś idę w Magdeburg np i Turków.
Na wieczór Atletico i Steaua to niby 1-ki, ale kursy wiadomo jakie.
Dzięki za opinie i aby się Twoje nie sprawdziły tak jak ostatnio ???? Potrzebuję wygranej na przełamanie !!!
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Na dobry poczatek dnia
Tobol strzeli @ 1,91
Edit:
ale teraz kurs spadl z 1.91 na 1.67...ludzie ile wy tej kasy w to wladowaliscie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom