>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dubel
Cibona U17 -11.5 pkt + Besiktas FT 1.71 89:73 ✅
Besiktas
Besiktas 4 spotkania bez wygranej. Teraz rywal z dużo niższej półki z którym nota bene grało w ostatnich latach mu się dobrze .
Besiktas na pewno na to spotkanie wyjdzie zmotywowany, Istambul w ostatnich 5 meczach ograł tylko ostatni Usak więc liczę na profit.
czekamy na Besiktas

Dziś miałem dziką akcje u 1xbet. Zalogowalem sie normalnie i info wyskoczyło mi mój bilet /kupon został wygrany, czy podwajamy? Zle wybrałem róg i pytam sie gościa na czacie ze co wygrałem bo suma sumarum to mam -55 e na koncie po tym waszym wygranym bilecie ????
Nie potrafil mi odpowiedzieć ???? skierowal sprawę do dzialu technicznego ????
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Jest jakiś sposób , żeby wypłacić BTC z Bitbay&#39;a poza bankomatem i przelewem (np. przelew na jakiś portfel BTC i potem na skrilla/paypala/ czy coś) ?
Ogólnie mega sposobem są bankomaty bitcoin/dash. Co raz wiecej ich w dużych miastach, wiec jesli z takowego jestes to powinieneś go mieć. A tak to zostaje ci flying atom, Ew. Localbitcoin.
Możesz tez spróbować pokombinować cos z revolutem bo wiem ze maja w ofercie krypto.
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Postaw 3-0 arkass mniej wszystko podkontrola 17-14 dostan udaru w końcówce, by następnego wygrać do 13 logika mocno
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom