>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Deportivo Pereira - CD America kobietki
CD America @ 4.35
może to głupio zabrzmi, ale obstawiłem tutaj over 2,5 bo taka czutke miałem kolo 10 minuty, no i taki smutny patrze, że cały czas 0-0 i będzie dupa i tak ni z tego ni z owego pomyślałem, ze fajnie jakby jakiegos łamaka zrobiły to byłby fajny overek
ale zaraz zaraz, przecież to kobiety, to jest niemożliwe, pewnie nie wiedzą nawet jak mecze fiksować, w co ja wierze
no i padła bramka 45+3 ????
zbieg okoliczności? pewnie tak, ale jestem degeneratem i uznaje to za znak od bozi XD
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Witam
Puig ogarnie mecz? Gra to ktoś?
Rok temu tutaj wygrała z nią 6-0 6-2, ograła tutaj Stosur, Wozniacki, Sakkari.
Collins to taki no name, który wystrzelił nagle teraz.
Wszystko przemawia za Puig.
Czyli pewnie wygra Collins
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Fartem ogarnęła 1 set. Drugiego nie oglądałem. Niech kreczuje to onibet mi rozliczy jako wygrany zakład. Go go Venus
przeciez Konta to oddaje az oczy bolą .. psuje takie piłki ze głowa mała. pod pretekstem kontuzji znowu. to udawanie kontuzji stało sie popularne bardzo .
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Rok temu tutaj wygrała z nią 6-0 6-2, ograła tutaj Stosur, Wozniacki, Sakkari.
Collins to taki no name, który wystrzelił nagle teraz.
Wszystko przemawia za Puig.
Czyli pewnie wygra Collins
no wlasnie podobnie mysle, jak ty, Puig faworytka wyrazna, a przegra jak to w WTA bywa
poza tym Puig mieszka na stale i trenuje w Miami
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
haha dzis znowu mecz Curacao vs Boliwia - nie wiedzielem , ze beda dwa mecze miedzy nimi ... kursy juz zbite na Curacao , kurs tylko 2,5 / , moze wtedy takie wysokie kursy byly , padl remis , ludzie wygrali trochę , buki wiedzialy , ze tak bedzie , teraz wiecej i grubiej osob zagra Curacao win , a wygra Boliwia lub zremisuje ? ???? co by tu zagrac ???? :p
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
ale pieknie ustawione ten mecz Konty i Venus . ludzie pre szli w Konte bo Venus zmeczona po meczu z Bertens a po pierwszym secie dla Konty to juz posżły na live wogole domy i samochody a tu pyk Venus dwa nastepne sety bez walki bierze no oczywiscie walki nie moze byc normlanej bo Venus by mogła naprawde nie wytrzymac przeciez ..wiec Konta musi posymulowac kontuzje i szybko oddawac punkty proste ????
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
jedyne co dzis gram z NBA i to mocniej
Drummond over 16,5 zbiórek @ 1.85
przeciwko Lonzo i Lopezowi? pff żal nie skorzystać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom