>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
CS:GO x-kom win
@2.40
STS
Na mirku calkiem fajnie im szło z myszkami, a extatus to podobne ogórki co nasi więc 50/50 warto wejść
✅✅
Niezła paraolimpiada ale wymęczone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
zegee 51

zegee

Użytkownik
Ktos mi powie czemu taki wysoki kurs na Lubin w meczu z Radomiem ? Rozumiem wlasna hala itd ale @3 to spore value
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
nawet gola nie widziałem wyłączyłem to dziadostwo, jak chcę pooglądać gołębie to idę do parku.
Jedno mozna im oddac, ze zawsze graja do konca. Moze to i dobrze, ze zremisowali to ich troche to uspi. Z gry wygladali slabo. Gdyby grali z jakas przyzwoita ekipa to z kontry by dostali z 2 bramki min.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Rogue - SK (ov); Rogue win @4.2
Próbuję, sk ostatnio nie istnieje, próbują nowe rzeczy, uczą się grać nuke, kompletnie olali overpass, które było ich topową mapą, sam coldzera tak mówił. Warto zaryzykować
⛔
VP - extatus
Extatus win 1mapa @2.6, win 2 mapa @2.6, over 26.5 1mapa @2.0, over 26.5 2mapa @2.0
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Moim zdaniem warto w VP wejść. Te Extatus na x-kom było naprawdę słabe. Poziom tego meczu był żenujący. Jak widzę tyle akcji 2vs4 ugranych przy zaplantowanej pace z jednej i drugiej strony, to moim zdaniem, gracza CSA to po prostu słaby poziom.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom