>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
w zeszlym tygodniu grali na wyjezdzie a Liverpool u siebie to nie sa piony jak wiadomo, braklo Aguero na szpicy, dzisiaj City zabiera zwyciestwo ale awans jest watpliwy no chyba ze 5-1 sie skonczy, jak dla mnie w zeszlym tygodniu jedyna sensacja byl brak bramki strzelonej przez City, bo kazdy wie jak ta jedna bramka zmienilaby ten dwumecz
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Tak jak w zeszłym tygodniu?
Jak ktoś w zeszłym tygodniu twierdził, że City to peffka to ja tego nie zrozumiem.
Dzisiaj też nie jest peffką, ale peffką jest, że strzelą co najmniej 2 bramki. Ale buki to wiedza ;)
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
najpierw stawiam live a za chwilę wrzucam tutaj, bywa różnie, mogę wysłać zrzut by the way
Wiem, ze była taka linia, tylko nagle w 2q rzucili 9 pkt do jaja
Hehe kurs na samobója w meczu Barcy @10,postawie za drobne
Kolega Radi77 pisze:
Witam, mam za malo postow i nie moge sie udzielac w typach na zywo i mam proapr mogl bys wrzucić w moim imieniu post?
Panowie znalazłem wg mnie bardzo ciekawy typ w meczu Roma-Barca - rzuty rozne kto wykona więcej? Barca @1.95
Co o tym myslicie?
Z góry dziękuję za udostępnienie
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Wiem, ze była taka linia, tylko nagle w 2q rzucili 9 pkt do jaja
Hehe kurs na samobója w meczu Barcy @10,postawie za drobne
Kolega Radi77 pisze:
Witam, mam za malo postow i nie moge sie udzielac w typach na zywo i mam proapr mogl bys wrzucić w moim imieniu post?
Panowie znalazłem wg mnie bardzo ciekawy typ w meczu Roma-Barca - rzuty rozne kto wykona więcej? Barca @1.95
Co o tym myslicie?
Z góry dziękuję za udostępnienie
Ja gram na rożne Romy i handi na rożne City do przerwy, zapraszam do mojego tematu ????
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
...
Panowie znalazłem wg mnie bardzo ciekawy typ w meczu Roma-Barca - rzuty rozne kto wykona więcej? Barca @1.95
Co o tym myslicie?
Z góry dziękuję za udostępnienie
Jak na moje oko nie jest to typ tak oczywisty. W poprzednim meczu Barca miała 10 rogów a Roma 7. Dzisiaj Barca nie musi się moczyć i atakować za każdą cenę. To musi robić Roma. Skoro na Camp Nou rzymianie naklepali rogów, to co zrobią u siebie, gdzie czują się komfortowo a przede wszystkim muszą atakować (czyli powodować czasami rzuty rożne). Barca może sobie klepać, klepać i klepać bez ciśnienia. A jak strzelą bramkę to oczywiście po zawodach i z meczu ujdzie życie. Dlatego podsumowując dla mnie typ możliwy ale nie jakiś super pewny.
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Wiem, ze była taka linia, tylko nagle w 2q rzucili 9 pkt do jaja
Hehe kurs na samobója w meczu Barcy @10,postawie za drobne
Kolega Radi77 pisze:
Witam, mam za malo postow i nie moge sie udzielac w typach na zywo i mam proapr mogl bys wrzucić w moim imieniu post?
Panowie znalazłem wg mnie bardzo ciekawy typ w meczu Roma-Barca - rzuty rozne kto wykona więcej? Barca @1.95
Co o tym myslicie?
Z góry dziękuję za udostępnienie
Jak dla mnie, to zbyt ryzykowne. Barca na wyjazdach w cornerach jest &quot;zagadkowa&quot;. Roma na Camp Nou nabiła 7 rr, u siebie przy takim wyniku z pierwszego spotkania ruszą mocno do przodu. Jak dla mnie ew. over rożnych w meczu niż Barca więcej RR. Pozdro ????
BIH K-Anglia K under 1.5 FT @2.50
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Jak dla mnie, to zbyt ryzykowne. Barca na wyjazdach w cornerach jest &quot;zagadkowa&quot;. Roma na Camp Nou nabiła 7 rr, u siebie przy takim wyniku z pierwszego spotkania ruszą mocno do przodu. Jak dla mnie ew. over rożnych w meczu niż Barca więcej RR. Pozdro ????
BIH K-Anglia K under 1.5 FT @2.50
⛔ 92&#39;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom