>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał-&gt; Gliwiczanin
Dyscyplina: Siatkówka - Polska Liga Siatkówki Kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bydgoszcz - Bielsko Biała

Typ: (Handicap -1.5 seta Bielsko Biała)
Kurs: 1.85
Bukmacher: fortuna
Bielszczanki nadal mają sporę szansę na granie w play-offach. Różnica między nimi a Muszyną jest zaledwie jednopunktowa na ten moment. Bielszczanki ostatnio pokonały dość pewnie zespół z Piły mecz zakończył się w trzech setach. Zwycięstwo w Muszynie po tie-breaku. Porażka z Proxima w trzech setach. Zwycięstwo z Budowlanymi Toruń w trzech setach. Te wyniki naprawdę dają ogromną nadzieję na grę w pierwszej szóstce. Bielszczanki są zespołem na ten moment według mnie lepszy od Muszynianek i to drużyna z Bielska powinna zagrać w play-offach. Warto popatrzeć ,że Bielszczanki mają dość łatwe mecze z Bydgoszczą oraz Legionowo. Te dwa mecze czuję ,że drużyna z Bielsko-Białej spokojnie wygra za trzy punkty. Muszynianki zagra u siebie z Rzeszowem który jest bez wątpienia groźnym zespołem. Nie liczę na nic innego jak jutro wygranie zespołu z Bielska za trzy punkty. Pozdrawiam trzymajcie się.
Witam o godzinie 18:00 rozpocznie się bardzo ważny mecz dla ekipy z Bielska. Po wczorajszym udanym typie na dzisiaj proponuję pograć w stronę Bielszczanek. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom