>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
zegee 51

zegee

Użytkownik
Panowie, mam konto na bet365 zakladane w Polsce. Wyjezdzam do kraju gdzie bet365 jest &quot;legalnym bukiem&quot; - czy bede mogl grac na tym samym koncie czy musze zakladac nowe ?
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Panowie, mam konto na bet365 zakladane w Polsce. Wyjezdzam do kraju gdzie bet365 jest &quot;legalnym bukiem&quot; - czy bede mogl grac na tym samym koncie czy musze zakladac nowe ?
musisz zalozyc nowe , wpierw napisac do nich tam na czacie ,ze masz juz konto i zeby je dostosowali
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Czyli zalogowac sie na ip w kraju gdzie mozna grac bede mogl , tak ? Sorki za skladnie ????
polskie konta zalozone w polsce przed ustawa sa zamykane z urzedu . chcesz grac w legalnym kraju , musisz im napisac na czacie ze miales konto juz wczesniej w polsce zeby Ci otworzyli nowe bo jak tego nie zrobisz i zalozysz drugie to potraktuja to jako multikonto na 1 osobe i konto masz zlimitowane z automatu
 
zegee 51

zegee

Użytkownik
polskie konta zalozone w polsce przed ustawa sa zamykane z urzedu . chcesz grac w legalnym kraju , musisz im napisac na czacie ze miales konto juz wczesniej w polsce zeby Ci otworzyli nowe bo jak tego nie zrobisz i zalozysz drugie to potraktuja to jako multikonto na 1 osobe i konto masz zlimitowane z automatu
Okej dziekuje
 
zegee 51

zegee

Użytkownik
polskie konta zalozone w polsce przed ustawa sa zamykane z urzedu . chcesz grac w legalnym kraju , musisz im napisac na czacie ze miales konto juz wczesniej w polsce zeby Ci otworzyli nowe bo jak tego nie zrobisz i zalozysz drugie to potraktuja to jako multikonto na 1 osobe i konto masz zlimitowane z automatu
Moglbys napisac do mnie na pw ? Ja niestety nie moge pierwszy
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jak to możliwe, że LVBet rozliczyl mi na minus over 2,5 ŻK Juventusu, a przecież kartki żółte otrzymali Bentancur i dwie Dybala?
Mi sie wydawalo ze dybala dostal bezposrednio czerwo chociarz realizator na grafice pokazal dwie zolte ale moge sie mylic. Dybala zrobil powtorke naniego tez z meczu z realem tylko na old trafford i wtedy bylo czerwo bezposrednie
Jednak musiala byc druga zolta bo teraz na statach widze ze juve 3 zolte
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Mi sie wydawalo ze dybala dostal bezposrednio czerwo chociarz realizator na grafice pokazal dwie zolte ale moge sie mylic. Dybala zrobil powtorke naniego tez z meczu z realem tylko na old trafford i wtedy bylo czerwo bezposrednie
Oficjalna strona UEFA donosi, że dostał dwie żółte -&gt; http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2018/matches/#/iv/match/2021701
Napisałem im informację, ale obawiam się, że mogą mieć jakiś walnięty zapis w regulaminie.
Znalazłem taki zapis:
&quot;Żółte kartki: Liczą się wszystkie żółte kartki dla każdego zawodnika, z wyjątkiem zawodników na ławce rezerwowych. Nie liczą się natomiast kartki pokazane innym członkom zespołu lub te pokazane po zakończeniu meczu (po gwizdku końcowym). W przypadku, gdy zawodnik otrzyma 2 żółte kartki i w konsekwencji czerwoną kartkę, do rozliczenia zakładów liczą się 2 kartki (nie 3) i 1 czerwona kartka.&quot;
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
polskie konta zalozone w polsce przed ustawa sa zamykane z urzedu . chcesz grac w legalnym kraju , musisz im napisac na czacie ze miales konto juz wczesniej w polsce zeby Ci otworzyli nowe bo jak tego nie zrobisz i zalozysz drugie to potraktuja to jako multikonto na 1 osobe i konto masz zlimitowane z automatu
Zalozylem normalnie nowe, na ten sam meil i nie bylo problemu, nie ma limitow. Nie pisalem do nich w sprawie zakladania nowego konta ???? dziala, hula, gra. Wiec chyba nie obowiazkowe to pisanie. Gram tez za wiecej niz 2 funty, wygrywam wiecej niz 10 funtow i jest bezproblemowo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom