>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Jak ktoś grał Legie a nie ma szansy oglądać to powoli możecie myśleć nad odrabianiem kasy. Mioduski fajne nazwiska pościągał, przynajmniej profesjonalnie brzmi przy odczytywania składów, bo z dobra grą to nie ma nic wspólnego.
Swoją drogą Arka gra serio mega brzydką piłkę. I mam tutaj na myśli całokształt ligowy. Taki chaos, ciągłe kopanie po nogach, wszystko takie rwane, że szok. I tak w każdym meczu. Z najbardziej świńskim zawodnikiem na szpicy.
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Jak ktoś grał Legie a nie ma szansy oglądać to powoli możecie myśleć nad odrabianiem kasy. Mioduski fajne nazwiska pościągał, przynajmniej profesjonalnie brzmi przy odczytywania składów, bo z dobra grą to nie ma nic wspólnego.
Swoją drogą Arka gra serio mega brzydką piłkę. I mam tutaj na myśli całokształt ligowy. Taki chaos, ciągłe kopanie po nogach, wszystko takie rwane, że szok. I tak w każdym meczu. Z najbardziej świńskim zawodnikiem na szpicy.
oglądam również, kartki do gry jak dla mnie ????
Legia over 2.5 kartki
@2.30
Arka-Legia over 5.5 kartki
@1.67
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Sevilla-Barca
over 2.5 Sevilla
@2.77
Barca strasznie kaleczy w obronie, lepsza skutecznosc gospodarzy i dawno by było już po frytkach ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom