>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
W Portugalii dogadali temat w szatni ze mają postrzelac a ta ulewa i boisko to był wabik na undery i buki zarobione. Dobrze ze stawką bez szalenstw.
Nba: Detroit i Oklahoma ako 2.90
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
W Portugalii dogadali temat w szatni ze mają postrzelac a ta ulewa i boisko to był wabik na undery i buki zarobione. Dobrze ze stawką bez szalenstw.
Nba: Detroit i Oklahoma ako 2.90
Nie chce się czepiać bo cenie Twoje typy ale to już podal zdanek
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Nie ja jeden tu typy powielam. Patrz dzisiaj: Tychy w hokeja lub inne. Ja to robię sporadycznie. To akurat uważam podobnie jak Zdanek. Chyba lepiej dla typujacych jak kilku kumatych gra coś podobnego. No chyba ze się masowka robi.
 
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Na 1 kwietnia,
FC Viitorul @ 2.95
FC Viitorul -1 azjan @ 6.10
FC Viitorul DNB @ 2.10 grubiej
Nozna*, Rumunia, jak ktos chce cos wiecej wiedziec to priv, nie chce tu spamowac typami ktore sa za kilka dni, bo to jednak dzial live.;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Po raz pierwszy w życiu na tym forum mi się zdarzyła taka rzecz. Ktoś dał mi reputkę, żeby mnie obrazić xD
I w takim momentach co raz to bardziej człowiek zastanawia się nad sensem funkcjonowania tutaj. Można by ciułać dla siebie kasę, ale człowiek woli się dzielić wiedzą. Jak widać niesłusznie i chyba będzie czas to zmienić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
to niesamowite ze Busta mimo tyh niewykorzystanych meczowych z 2 seta nie poddał sie i wycignal jeszczew 3 cim i to w tajbrejku z takim serwismanem jak Anderson
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Dziś o 2.00 kosz w Argentynie, San Lorenzo (-11,5) - Olimpico-2, @2
Po raz pierwszy w życiu na tym forum mi się zdarzyła taka rzecz. Ktoś dał mi reputkę, żeby mnie obrazić xD
I w takim momentach co raz to bardziej człowiek zastanawia się nad sensem funkcjonowania tutaj. Można by ciułać dla siebie kasę, ale człowiek woli się dzielić wiedzą. Jak widać niesłusznie i chyba będzie czas to zmienić.
Co Ty mówisz. Jesteś tu jednym z lepszych typerów. Mam nadzieję, że jakiś sfrustrowany człeń nie zachwieje Twoim poczuciem wartości. Podawaj nam swoje typy, bo ich oczekujemy.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Ciezko to nazwac wyciagnieciem przez buste. Bardziej anderson sie skonczyl sam. Gdyby wygrał te punkty co mial na rakiecie to 7:3 na spokojnie by ogarnal
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Po raz pierwszy w życiu na tym forum mi się zdarzyła taka rzecz. Ktoś dał mi reputkę, żeby mnie obrazić xD
I w takim momentach co raz to bardziej człowiek zastanawia się nad sensem funkcjonowania tutaj. Można by ciułać dla siebie kasę, ale człowiek woli się dzielić wiedzą. Jak widać niesłusznie i chyba będzie czas to zmienić.
kto taki i za jaki mecz ? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom