>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ladnie Federer sie zabawil pod publiczke z Coricem ???? z takim leszczem mial mecz pod kontrola caly czas . Wygralby z nim nawet gdyby chorwat wygrywal 6:0 5:0 i serwowalby na mecz ???? hehe
 
adik1992 407,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
szkoda corica ale Roger sobie te mecze sam reżyseruje, nie ważne kto jest po drugiej stronie siatki, i tak wszystko zależy od niego. W tym sezonie tylko cilic i haase urwali mu seta i dziś coric, w finale nie ważne z kim ale pewnie kolejna wygrania
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Panowie, wiem że polska liga to temat rzeka, ale jak tam ogólnie Górnik wygląda w Kielcach? Bts możliwy? Wiecie.moze też, co działo się że nie uznano gola na 1.1 w 14 minucie?
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Spal zamurowało, i dobrze odbiera piłki, także 1-0 dla Juve dzisiaj to chyba max. Dybala miał teraz wolnego w końcówce 1 poł ale lekko nad poprzeczką.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Korona vs Gornik 1-0 55min
under2,5
1,5 bet365
Gornik cisnie ale mysle ze jesli ewentualnie padnie jakas bramka to pod koniec meczu. Co i tak da typ na plus ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Działa wam lvbet? co chwilę mi pokazuje że zakład nie możę być wniesiony i spróbować za chwilę.
Miałem to samo wczoraj jak 10 minut przed rozpoczęciem meczu Lech - Lechia chciałem go obstawić. Odświeżalem stronę, próbowałem kilka razy aż zaskoczyło, ale szlag mnie jasny trafiał
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom