>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
psychol32 446,1K

psychol32

Użytkownik
Lech+ Legia 4.95. Wtopa którejś z drużyn podwójnie mnie uszczęśliwi
Ten dafabet to jest zjebany do potęgi. Nie polecam.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Częstujcie się proszę niedzielnymi peffkami ????
1. APOEL + JABLONEC ako: 3.09
2. STEAUA + BEITAR ako: 2.62
3. ZENIT + CSKA (DNB) ako: 3.23
4. AALBORG + BRUGGY ako: 3.04
5. VILLAREAL + BVB DORTMUND ako: 3.78
6. DERBY (DNB) + JUVENTUS ako: 2.10

P.S. płaska stawka !!! wszystko pewne ????
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Częstujcie się proszę niedzielnymi peffkami ????
1. APOEL + JABLONEC ako: 3.09
2. STEAUA + BEITAR ako: 2.62
3. ZENIT + CSKA (DNB) ako: 3.23
4. AALBORG + BRUGGY ako: 3.04
5. VILLAREAL + BVB DORTMUND ako: 3.78
6. DERBY (DNB) + JUVENTUS ako: 2.10

P.S. płaska stawka !!! wszystko pewne ????
Takie moje luzne przemyslenia, bez spiny wiesz ????
Jabloniec - czeska liga to ogory, nie warte nerwow
Steaua - po ostatnim meczu pucharowym myslalem, ze widac bylo, ze to lamusy ktore w pilke ledwo co grac potrafia. Do tego maja amatora trenera co dopiero zaczal trenowac a Viitorul ma jednak na lawce Gheeorge Hagiego wiec doswiadczenie jest po stronie gosci. ja tutaj widze X2
Ruskiej ligi nie ogladam bo tam nuda wieje.
Brugge wymienilbym na Standard Liege ktory gra o top 8. Brugge po przerwie zimowej same remisy, co dla mnie nie jest przypadkiem.
Villareal ma slabego trenera, tez dopiero co zaczal trenowac, oraz slaby atak. Robia duzo szumu ale nic z tego nie wynika. Jak sie Las Palmas w defensywie ustawi to Villareal bedzie mial ciezko.
Dortmund pomiedzy meczami LE do tego w lidze tez potrafia tracic punkty, Eintracht wiecej odpoczynku i normalny terminarz a nie 5 spotkan co 2 dni jak w Dortmundzie. Dortmund co prawda duzy atut wlasnej murawy ma wiec moga ten mecz ogarnac.
Co do reszty to sie zgadzam i oczywiscie zycze ci powodzenia ????
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Jestem ciekaw czy Fiorentina zagra dzisiaj z jajami. Mecz dla Astoriego, tam powinno się zakończyć gwałtem.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Calanau spoko. Teraz ja: Jablonec forma i pójdą za ciosem z słabą drużyną gości która gra też padline na wyjeździe. Tego się nie obawiam. Steaua fakt trochę niepewna ale w lidze oni grają u siebie dobrze, mają z przyjezdnymi korzystne h2h a goście na wyjeździe bez szału . Villareal gram na przełamanie wyjazdowe a Obrona Las Palmas to słaba obrona. BVB pogralem bo kurs jak na nich duży grając u siebie a goście ostatnio formę stracili. Ciężko będzie ale BVB powinno. Bruggy pójdzie za ciosem. Ostatnio w końcu wygrali i uważam że w końcu czas na wygraną na wyjeździe. Anderlecht ich goni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom