>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Kiedyś był materiał odnośnie ustawiania meczów w tenisie, i np. zawodnik wie kiedy ma odpuścić albo grac na maksa tak by ogarnąć spotkanie czy seta. Druga osoba siedząca na widowni robi znak np. sciąga czapkę, kurtke czy coś w tym stylu także ci ustawiacze doskonale wiedzą co maja grać. Mecze Dzumhura to omijam ok kilku miesięcy bo często coś niespotykanego się dzieje w jego meczach.
to oczywiste, że ustawki są w tenisie, ale jak się czyta o nich średnio 7-8 razy w ciągu jednego dnia, no to sorry ale to już przesada w drugą stronę ????
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Young na odstrzał. Już w następnym sezonie powinni zapraszać młodych typu Donaldson, niż kierować się nazwiskiem i serwować taką żenade ???? Brak przygotowania, ale hajs się musi zgadzać.
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Darmstadt - Kaiserslautern // over 2.5 // kurs @ 2.00
wygrywają nieoczekiwanie goście i uważam, że gospodarze zrobią wszystko by ten mecz wygrać i wyjść ze strefy spadkowej
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
to oczywiste, że ustawki są w tenisie, ale jak się czyta o nich średnio 7-8 razy w ciągu jednego dnia, no to sorry ale to już przesada w drugą stronę ????
oczywiście bo dla jednego przegranie seta przez zawodnika np. z 3:0 to już ustawka. Meczu Dzumhura nie oglądałem ale jak się patrzy na wynik 3 seta to trzeba przyznać że to niecodzienny widok, z 4:1 i 40:15 w tym 2 przełamania nagle na 4:5 a w tb z 0:5 na 7:5. Ale tego się nigdy nie dowiemy czy mecz był ustawiony. Z drugiej strony włoch fabiano tez niezły zawodnik pod tym wzgledem
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
to nie zawodnicy w tenisie miedzy soba uzgadniaja tylko buki mowia jak maja grac albo mafia ???? ja ostatnio bylem na turnieju w Rio tym co obstawiacie - wchodzę na widownie i od razu pomruki , wszystkie oczy skierowane na mnie = ,, to ten Luke ..obserwujcie jego zachowanie , kazdą jego minę , on cos wie :cool::p ????
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
oczywiście bo dla jednego przegranie seta przez zawodnika np. z 3:0 to już ustawka. Meczu Dzumhura nie oglądałem ale jak się patrzy na wynik 3 seta to trzeba przyznać że to niecodzienny widok, z 4:1 i 40:15 w tym 2 przełamania nagle na 4:5 a w tb z 0:5 na 7:5. Ale tego się nigdy nie dowiemy czy mecz był ustawiony. Z drugiej strony włoch fabiano tez niezły zawodnik pod tym wzgledem
To że przebieg tego meczu był co najmniej &quot;dziwny&quot; to inna sprawa, z tym że udowodnienie tenisistom, że coś ustawili to nie jest prosta sprawa w sytuacji, gdy na dany mecz nie poszły naprawdę mocne stawki.
 
psychol32 478,6K

psychol32

Użytkownik
Mogo Riga lub remis (hokej) 2.83
I prowadzą 3:1 w 3 tercji ( 2 gole w ciągu minuty) ja pograłem również win po kursie 10.47 ale nie podawałem bo mniej pewne to się wydawało. Już zamknięte.
Jak można było na lidera takie kursy dać.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
CSKA w LE planowy awans na moim składaku....czekamy na resztę, będzie ciężko, ale rok temu też było : Barcelona - PSG i awans Barcy ????
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Sevilla - Man Utd:
Remis @3.25 3/10
Remis HT @2.10 3/10
Szachtar - Roma:
Szachtar over 4,5 korka @1.80 6/10
Over 4,5 korka HT @1.80 6/10
Mam bardzo grubo jak na swoj budzet pograne ako z awansami LFC, Man City, Arsenalu i Lazio... zamykalibyscie? Prawie bez zysku ten cash out ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom