>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
No na szczęście Stochowi się udało, ale jak tak liczyłem, to myślałem, że zabraknie trochę punktów, a tu przewaga ponad trzech. W pierwszej i drugiej serii Stoch miało dodawane punkty, co przy dobrych odległościach dało mu złoty medal. Przy dobrym wietrze i odjętych punktach problem jest taki, że trzeba naprawdę daleko odlecieć, aby nie stracić.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Renegades 2 mapa @2.8
Gram to mocniej, Francuzi nie potrafią grac traina i miraga, to ich najsłabsze mapy, zawsze je banuja, renegades z kolei na tej mapie czuja sie najmocniej, warto
 
czaro82 466,6K

czaro82

Użytkownik
czaro82 napisał:
... to spro
... to próbuje strzelców w hokeju
Kovalchuk strzelcem gola @ 2.35 ✅
Kaprizov @ 3.15 ⛔ Unibet

... sytuacji kilka miał ale nie trafiał Kacap
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Barca -1,5 @ 2,19 Pinnbet
dobry skład, tylko Coutinho chyba rest z tego co widzę ale dzisiaj gładko będzie
Też pobrałem bo uważam podobnie , czuję że będzie łatwo jak w poprzednich sezonach i tak jak wczoraj Legia zrobiła. Czutka też jest ????
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
ale ten Bayern jest cienki w tym sezonie... prawie co mecz to można śmiało BTS grać a nie tylko patrzeć jak od początku ch*** grają i martwić się o wynik...
⚽ Freiburg - Werder under 1.5 @2.5
:hokej: Finlandia u16 - Szwecja u16 - Szwecja -7 @4
ako 10
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
ale ten Bayern jest cienki w tym sezonie... prawie co mecz to można śmiało BTS grać a nie tylko patrzeć jak od początku ch*** grają i martwić się o wynik...
Cieniasy, tylko 18 punktów przewagi nad drugim zespołem w tabeli.
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Goffin 2 set @1,82 ZWROT KRECZ
chwile po dodaniu typu Goffin dostał piłką w głowę przy próbie minięcia i zszedł na przerwę do szatni - niestety pograłem 1 piłkę przed feralną sytuacją - wstrzymałbym sie z betem do obejrzenia 1/2 gemów
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Gdzie można Bayern oglądnąć? na eleven ham-lever.
z e-sportu dziś na G2 z misfits wydaje się piękny kurs ~1,75
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom