>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
⛔ not even close
Gambit @1.95
NaVi dopóki nie zmienią chociaż Edwarda (bo IGL prawie w każdym teamie odstaje aimowo od reszty) to nie mają czego szukać, ten człowiek lata świetności ma za sobą a dobry rating jest czymś wyjątkowym w jego przypadku
Edward jest w sumie najlepszy, reszta cieniuje
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wie ktoś czy w Totolotku jak dają bonus 500 zł, to trzeba zagrać za 500 zł czy można to rozbić na mniejsze kupony np. po 25 zł. Bo w regulaminie jest &quot;jasno&quot; napisane - zagraj za kwotę bonusu.
Pytam bo już w którymś bukmacherze było kiedyś, że trzeba było zagrać full na jedną opcję i dopiero wtedy bonus się miało. A jak jest w Totolotku? Z góry dzięki za odpowiedź, reputka poleci.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Edward jest w sumie najlepszy, reszta cieniuje
W tym meczu może i tak. Ale w tym meczu z NaVi o nikim nie można powiedzieć że jest najlepszy ???? nie wiedzą w ogóle co siędzieje, NaVi jest drużyną która ze wszystkich chyba najbardziej mnie zadziwia podczas pickowania mapy, zawsze biorą na swoją niekorzyść.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Takie cos sobie puszcze, tam lubią rogi nabijac, to może I tym razem ????
Ceara-Guarani
Nautico-America
W obu spotkaniach ,powyzej 9 rożnych.
Aku 2.80
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Gambit @1.95
NaVi dopóki nie zmienią chociaż Edwarda (bo IGL prawie w każdym teamie odstaje aimowo od reszty) to nie mają czego szukać, ten człowiek lata świetności ma za sobą a dobry rating jest czymś wyjątkowym w jego przypadku
ez ✅ ubogi map pool, brak pomysłu, komunikacji, plus świetne przygotowanie Gambit.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
@6.4 Space Soldiers
To dopiero pistolka i rundy po niej, myślę że warto przy takim kursie spróbować, wcale nie są bez szans. Kurs odzwierciedla ryzyko bym powiedział
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
✅✅✅
Mam nadzieje ze ktos ze mna pogral. bo forumek w ciemno za realem w okrojonym skladzie. malaga juz ostatnio pokazala fajny basket :p
Taaaaa zwłaszcza w Mediolanie pokazali fajny basket.
Pisałem w dziale, ze Real latwno mieć nie będzie. I dostali w pizde. Doncic chory, starał się i robił ale zabrakło. Mecz ustawiła pierwsza połowa. No i rotacja w Realu ciężko. Jak wróci Ayon, Randolph, Llul to będą nie do zatrzymania ; ) super zawody zagrał Adam; ) a Milan na baskoni, dla mnie to mega niespodzianka. Baskonia z tym trenerem na ławce może namieszać w Eurolidze.
Dziś na noc, albo grubo w Toronto,lub Miami. Oglądałem SAS z Atlanta. Żałośni. Jeśli dalej prezentują taka formę to De rozan i Lowry ich zniszczą. Zreszta w Toronto dobrze trener rotuje. No i u siebie są mocni. W SAS brakuje Leonarda i Gaya. Gasol tragiczny, Mills tez szału nie ma. Parker, broni tak, jakby mu się nie chciało. Jedyne pozytywy to Anderson i Green ale to przebłyski. No a Aldeigde przedstawiać nie trzeba. SAS fatalny bilans na wyjazdach, a AIR Canda to twierdza. Ostatnio troszkę gorzej, ale są mocni u siebie. Albo over 107,5 Toronto po 2,2 w Fortunie, albo -9,5 po 2,52.
Jak nie wjedzie przestaje się udzielać : )
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Taaaaa zwłaszcza w Mediolanie pokazali fajny basket.
Pisałem w dziale, ze Real latwno mieć nie będzie. I dostali w pizde. Doncic chory, starał się i robił ale zabrakło. Mecz ustawiła pierwsza połowa. No i rotacja w Realu ciężko. Jak wróci Ayon, Randolph, Llul to będą nie do zatrzymania ; ) super zawody zagrał Adam; ) a Milan na baskoni, dla mnie to mega niespodzianka. Baskonia z tym trenerem na ławce może namieszać w Eurolidze.
Dziś na noc, albo grubo w Toronto,lub Miami. Oglądałem SAS z Atlanta. Żałośni. Jeśli dalej prezentują taka formę to De rozan i Lowry ich zniszczą. Zreszta w Toronto dobrze trener rotuje. No i u siebie są mocni. W SAS brakuje Leonarda i Gaya. Gasol tragiczny, Mills tez szału nie ma. Parker, broni tak, jakby mu się nie chciało. Jedyne pozytywy to Anderson i Green ale to przebłyski. No a Aldeigde przedstawiać nie trzeba. SAS fatalny bilans na wyjazdach, a AIR Canda to twierdza. Ostatnio troszkę gorzej, ale są mocni u siebie. Albo over 107,5 Toronto po 2,2 w Fortunie, albo -9,5 po 2,52.
Jak nie wjedzie przestaje się udzielać : )
Myślałem też nad tym meczem I doszedłem do wniosku,że odpuszczam. Toronto powinno to wygrać, ale SaS zepnie pośladki coŝ czuje.
P..S. Mills ostatnio fajnie pogrywa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom