>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Ze co?
Kepco!!!;)
Jeszcze Rush &quot;polecam&quot; nie rozliczone po 1.57, a taki pewny byl haha, a juz kolejny typ.
Analityk od koreanskiej siatki:p
Prosiłem, żebyś moje rozliczył z dziś, bo ja w pracy i nie chcę Ci odbierać tej przyjemnosci.
ale spadki i odwrócenie kursów w meczu Ugra - Novosibirsk. Pewnie podpucha więc gram 1
Cos tu śmierdzi...może kontuzje.
Tomek80 , a gdzie pracujesz? ???? bo ATPopen wg. mnie bylby dobrym lekarzem ???? zmierzylby cisnienie pacjentowi - &#39;&#39;cisnieniomierz pokazuje 180 , ale Excel mowi 120 , wiec nie trzeba lekow od cisnienia ihihi ????
Nie moja branża,ale szkiełka do ciśnieniomierza, ma u mnie za darmo, bez limitu ????
Atp, bez złośliwości,bo kazdy w zyciu moze miec chwilę słabości,tudzież okres(złuszczanie naskórka itp) ,startuj na moda.
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Spoko są te Bitcoiny niby, gram sobie na luzie, wypłaty od razu na portfel... do tego kupywałem po kursie 25000 jakoś a teraz jest 32000 i jestem na sporym plusie przy wypłacie. No ale... kurs może równie dobrze spadać gwaltownie i wtedy mamy minus jak teraz byśmy wpłacali. Ciężko to wszystko przewidzieć
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Puchar Hiszpanii - Villareal vs Ponferaddina - 1 mecz 0-1 Villareal gral bez podstawowych ,a dzis Villareal wychodzi pelnym skladem wg Twittera / Villareal -1,5 /-2,5 handi ? jakie opinie ? ????
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
W Olsztynie piździ jak w kieleckim i leży śnieg na murawie.
Udinese w przystępnym składzie powinno spokojnie zrobić drugoligowca u siebie. Jest nowy trener trzeba się pokazać. Walnę pre taki składak;
Stomil - Wigry under 2,5 + Udinese @2,56 Uni
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Co powiecie na Efes + Olympiakos? Kursik @2.66 w AKO, a wydaje się realne. Bardziej nawet obawiam się, że Efes nie wejdzie niż Olympiakos ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom