>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Panowie szukam buka, który ma w ofercie jutrzejszy mecz pucharowy Grecji, tj. OFI FC - APOLLON SMYRNIS
Daje repute i kawał dobrego kursu ????
 
adik1992 435,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Oglądałem mecz Rosja- Belgia i było 77- 69 a każda strona ma inny wynik, ktoś wie ocb ?
właśnie przy 74:69 rosjanie rzucili w końcówce za 3 i taki wynik był na oficjalnej stronie fiba i podczas transmisji. Flashscore pokazał 76:69 ale teraz jest 74:69 tak jakby nie zaliczyli tej trójki. Na oficjalnej jest 76:69 czyli ten rzut był za dwa. Dla mnie i tak bez różnicy bo miałem under 80,5 rosjan
e. sts rozliczył mi jako 77 pkt rosjan
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
właśnie przy 74:69 rosjanie rzucili w końcówce za 3 i taki wynik był na oficjalnej stronie fiba i podczas transmisji. Flashscore pokazał 76:69 ale teraz jest 74:69 tak jakby nie zaliczyli tej trójki. Na oficjalnej jest 76:69 czyli ten rzut był za dwa. Dla mnie i tak bez różnicy bo miałem under 80,5 rosjan
Miałem -7.5... ehh dzieki.
 
adik1992 435,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Miałem -7.5... ehh dzieki.
a gdzie grałeś? bo sts rozliczył jako 77:69
na wieczór polecam Busto Arsizo -7,5 pkt @1,8 . Wczoraj z włoskiej kobiet weszło 4/4 handi punktowe to lube z perugią nie zrobiły overa i uwaliły kupon na 9k i ako 48. Może dziś będzie lepiej
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
a gdzie grałeś? bo sts rozliczył jako 77:69
na wieczór polecam Busto Arsizo -7,5 pkt @1,8 . Wczoraj z włoskiej kobiet weszło 4/4 handi punktowe to lube z perugią nie zrobiły overa i uwaliły kupon na 9k i ako 48. Może dziś będzie lepiej
W STS, dzięki ????
 
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
DW 1-2 ale przedmeczem był kurs 12, liczyłem na coś w granicach 8 a na 1xbet już zbili do 3 ????
Można tez cos rzucic na 2-3 @ 30. ;) Ogólnie wszedzie juz wyrzucili z oferty
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ice Hockey. Austria - Eishockey Liga

19:15 KHL Medvescak Zagreb - Dornbirner EC 1 1.55
KHL Medvescak Zagreb - Dornbirner EC -1 1 1.75
KHL Medvescak Zagreb - Dornbirner EC over 4,5 1.42


PODAJE TYPKA NA 19:15 I ZNIKAM
Powinno nawet wejsć -1,5 kurs prawie 2 ale bezpiecznie zagrać -1 bo jak 1 to zwrot
Dziękuje wszystkim i miłej nocki życzę
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Fastav- Slovacko BBTS @ 2 Z hakiem mozna nawet poczekac do końca 1 połowy
Fastav- Slovacko BBTS @ 2 Z hakiem mozna nawet poczekac do końca 1 połowy
&quot;Można&quot; juz poleciało
zdążył ktoś w ogóle przeczytać post przed strzeleniem bramki ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom