>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Ostrowiec wygląda jak na razie bardzo dobrze w siatę, wygrały pewnie z Łodzią pierwszego seta. Bardzo dobry serwis, w bloku coś grają, a rywalki bez pierwszej akcji i z problemami w przyjęciu.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Czuję się dziś przegrywem. Wszedłem grubo w jakieś ścierwo overowe w Rosji, a od rana typ Korona 2/2 @6,75 mnie mocno korcił. Oczywiście nic z tego meczu nie zagrałem. Włączam teraz C+ a tu 0:3 w 40 minucie :p Ehhhh. Chyba już dziś nic nie gram, nie mój dzień.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
I jeszcze wbijam Khimki 3. kwarta @ 1,9
Spadlo na 1,66 to poczekam...
Wzięte po 1,9, jazda bo dno na razie.
Hahaha co za jebane patałachy. Najpierw Shved z takiego wide-wide-wide-wide open nie trafia trójki, w ogóle to jest niezły gagatek, bo jakieś 0/5 zaliczył w tej kwarcie, na sam koniec jeszcze odpalona trója niecelna, po zbiórce Markovic ma wide-open i jeszcze odgrywa, kurwa debile.
 
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
ooo rzucili za 3...zatem 94:75...169
Caveman wrozbita, masz swoje 35 pkt.. ale w 4tej...
Hm, 169 a 163 to jednak spora różnica IMO. Jedyny fakt zgadzający się, to że linia poszła w górę w pewnym momencie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Kurs wyjściowy na Paire na Pinku @3.05, teraz @4.3. O czym nie wiemy?
O tym że Pair jest 0-4 z Gasquet i jest po prostu pajacem? Przecież każdy kto choć trochę siedzi w tenisie to wie z czego słynie Benoit, poszła masówka na Ryśka i stąd takie kursy.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Khimki o krok od wtopy roku
Markovic miał dwa FT na wyjście na +4, 0/2 i od tamtej pory Khimki bez punktów. XD
Shot clock ucieka a ci faulują, kurwa jak to nie jest wał to ja w to nie wierzę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom