>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Co do snów: miałem pograne zwycięstwo Ducks w siódmym meczu finałów i przysnilo mi się, że bramkarz strzelił. Rano się budzę, biorę telefon do ręki i w tym momencie gol - krążek odbity od pleców bramkarza, po strzale Szweda. Chyba 0-1 się skończyło. Sorry ale z nhl jestem zielony. Postawiłem tylko dlatego, że poprzednie mecze w serii wygrali gospodarze ;)
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Cóż Soares w pojedynkę to przegrał, albo inaczej - Murray sam meczu nie wygra
Wow, Soares wreszcie zaczął grać, no brawo. W połowie 2seta się obudzić to coś
Zobaczymy jak na serwisie zagra, bo przecież teraz on ????
Będzie powtóreczka i 5-7 dla braciaków po utracie serwisu Soaresa? ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
TB 5-1, oby nie oddali i STB zadecyduje chociaż jak dla mnie na Finalsach nie powinno się tak grać, to samo dotyczy decydującego punktu. Powinni wprowadzić zasady jak na Szlemach (ale do 2 wygranych setów).
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Po 1.90 biorę Murray/Soares przy 6:3 w taju, ogarną ???? .
-------------------
Ale po tej wygranej rano się podpaliłem, 0:4 w plecy w trzecim xD.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Pamiętam
Potwierdzam, był taki. Ciekawe czy naprawdę pograł, bo z tego co pamiętam tam Dima bronił setowych więc pewnie z pięć lat życia mu ubyło.
Pograł bo kuponu skan wstawiał.Pracował chyba w kasynie jako krupier i ktoś potem pisał,że kasę przegrał przegrał i tak i odszedł z forum.Tak to jest,czasami spora wygrana tylko może zrobić więcej złego niż dobrego jak ktoś za bardzo w nałogu siedzi ale to już nieistotne☺ Zagrał wtedy z jajami i mu weszło.Pamiętam,że sam przy tych setbolach stresowałem się bo chciałem żeby wygrał.Miał też sen,że seks z Radwańską uprawiał ale tego pewnie nie zrealizował bo by go Celt wypatroszył tak,że i te 20kawałków na leczenie by nie
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Gdyby nie gorąca głowa to 2-0 by było dla Murray/Soares, ale cóż. W STB braciaki zagrali bardzo dobrze i należało im się zwycięstwo.
8-3 i podanie Soaresa, więc już pozamiatane niestety
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Gdyby nie gorąca głowa to 2-0 by było dla Murray/Soares, ale cóż. W STB braciaki zagrali bardzo dobrze i należało im się zwycięstwo.
8-3 i podanie Soaresa, więc już pozamiatane niestety
Z 8-3 zrobiło się 9-7, akurat Soares ogarnął (dziw bierze ???? ), lecz strata była za duża xD.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
10-8 w STB, no ale to i tak nie zmienia faktu że ten głąb powinien nie grać w parze z Murrayem, który jest przynajmniej 2x lepszy
Mam nadzieję, że Dimitrov i Klapki nie zawiodą
AKO @2.68
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Tez pamietam te 20k. Mial gosciu nerwy nie ma to tamto. Taki typ to jak bora bora, tylko raz sie odwiedza.
U mnie cel to rowniez typ za 29k(ponad 100,000zl) oczywiscie na under, i to bedzie siodmy mecz w all in od stanu 6 stawek:p
29,130 na siodmy ostatni zaklad...oczywiscie bede wtedy uptrywal under:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom