>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Canada Black U17 - Czech Republic U17 zw meczu 1 1 .61
Overy 4,5 1.23
over 5,5 1.50
Takie coś gram te 3 opcje za sporo ryzyk fizyk start o 3
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Jak myślicie 1 gol wpadnie w Toronto jeszcze??
dzięki z ainfo
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziękuje bo 1 tercja 3-1 było a 2 to słaba ,ale wiara czyni dobre nastawienie ,ja już znerwów pograłem czechy u 17 na gole m\ale Canada whl 1-0 narazie wchodzi 1 jescze czekam n a-1 i -1,5 jak wejdzie będe szcześliwy
Pozdrawiam i ogladamy Hokejka????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ja tez grałem na lIVE siatke i przegrałem sporo ,powiedziałem sobie żadnej siatki nie zagram Babskiej bo to jest paranoja ,niewiem jak one grają bo nie ogladam ligowych
Toronto Maple Leafs - Vegas Golden Nights over 5,5 1.60
CZeść Tomek

Ice Hockey. Super Series. U20. Canada
2:00 Canada WHL - Russia U20 1 1.59
Canada WHL - Russia U20 -1 1 1.75
Canada WHL - Russia U20 -1,5 1 2
Toronto over ✅
canada gra 1-0 narazie po 2 tercjach
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Mi ładnie hokej wszedł Canada whl-Rosja u 20 5-0 już nie przegrają tego i handi po pięknym kursie siadło -1 1.75 i -1,5 po 2???? ???? o_O;)
Canada bLACK MNIE WKURZA 0-0 i poszło się rypać kasa na overki 4,5 i 5,5 oby wygrali bo mam zwycięstwo w meczu ,jak wejdzie to gram HOKJA Z Europy CZANPIONS
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Toronto Maple Leafs - Vegas Golden Nights over 5,5 1.60
CZeść Tomek

Ice Hockey. Super Series. U20. Canada
2:00 Canada WHL - Russia U20 1 1.59
Canada WHL - Russia U20 -1 1 1.75
Canada WHL - Russia U20 -1,5 1 2
Wszystko weszło 6-0 i grają 3 tercje ✅ raczej już weszło ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Siemano zipy, dzisiaj dobra nieprzespana prawie nocka na nba i nhl kasa pomnozona dosyc fajnie, ostrze sobie zabki na dzisiejsza lige mistrzow hokejowa, Frolunda wydaje sie byc bardzo pewna dla mnie, reszte spotkan wlasnie analizuje a wy cos gracie na to?
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Kojoty zepsuły public beta, normalka.
Na Bucks słaby kurs, na Cavs dawało się zarobić, ale te czasy już się skończyły. Może under LeBrona zagram, zobaczymy jaka linia - sam nie będzie grał cały zeson.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Dobrze ze darowalem sobie nocke z NBA bo bylem zainteresowany overem 234 w meczu Nets a ci tam nawet 190 niedorzucili ????
Ktos sie wypowie na temat Cepelova - Korpatsh ? @ 3.00 na ta druga interesujace...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom