>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Nie wierzę że dubelek z Roma mi nie wejdzie bo szkopy nie potrafią pokryć overa 1.5 strzelając na 0-1 w 22min cyrk ????
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
PLUS o_O kilka sekund do konca i karny dla Wisły przy 31-27 to juz wyszedłem z pokoju napić się herbatki na uspokojenie a tu nie trafił? ????
Co prawda under grany po 1 połowie nie wszedł ale na całym meczu i tak pare setek na +
Nie ładnie. Grałeś -5. Sam pograłem z Tobą a tutaj rozliczenie typu na -3,5 ????
Bo mecz się zakończył 4 bramkowym zwycięstwem...
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dokładnie ziemniak, też to widziałem. Także wiadomo jesteś na mega dużym plusie kilka baniek a tak naprawdę przegrałeś to co Ci mama dała na jutrzejsze kanapki. W każdym razie jesteś super typerem bo chyba o to Ci chodziło w tym,że po fakcie zmieniłeś ? ????
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dokładnie ziemniak, też to widziałem. Także wiadomo jesteś na mega dużym plusie kilka baniek a tak naprawdę przegrałeś to co Ci mama dała na jutrzejsze kanapki. W każdym razie jesteś super typerem bo chyba o to Ci chodziło w tym,że po fakcie zmieniłeś ? ????
Za takie rzeczy ban się należy, zero szacunku. To gorsze niż jak to mają niektórzy &quot;typ, którego nikt nie zdąży zapodać&quot;. Wiecie, o co mi chodzi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom