>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
albo poziom Bundesligi sie obniżył Vardar jechał z Płockiem jak chciał tylko dzięki Winiaremu nie było pogromu. Kiev dostała tez baty od PSG u siebie. nawiasem mowiac dlaczego ta druzyne ja sponsoruje z moejej emerytury to nie wiem.
 
C 33

chudzieny

Użytkownik
albo poziom Bundesligi sie obniżył Vardar jechał z Płockiem jak chciał tylko dzięki Winiaremu nie było pogromu. Kiev dostała tez baty od PSG u siebie. nawiasem mowiac dlaczego ta druzyne ja sponsoruje z moejej emerytury to nie wiem.
Może nie całej bundesligi, ale właśnie tych kluczowych zespołów: Kiel, RNL i Flensburg w tym sezonie nie zachwycają
 
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
Oj wiesz ja mieszkam w zagłębiu Piłki ręcznej w Niemczech Lemgo Lubbecke Minden to jest moja okolica, i widziałem sparingi drużyny z 3 ligi z mojego miasteczka z nimi i nie było to jakaś kolosalna przepaść.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Istnieje tylko pytanie kto i po co tego używa ????
ejj my w pracy używamy ????
komunikujemy się między gabinetami ????
ale śmiejemy się, że tylko my i pedofile, bo laski ciągle dostają wiadomości w stylu &quot;hej lubisz młodszych ???? &quot;
 
verno 639K

verno

Znawca - Hokej
ejj my w pracy używamy ????
komunikujemy się między gabinetami ????
ale śmiejemy się, że tylko my i pedofile, bo laski ciągle dostają wiadomości w stylu &quot;hej lubisz młodszych ???? &quot;
Ja w robocie miałem coś podobnego do gg tylko taki program wewnętrzny ale też noormalnie pokazywało kto jest dostępny/ na przerwie i można było pisać ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom