>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
dracond 93,5K

dracond

Użytkownik
Ehh mozna bylo brac ta van Nguyen, ale nikt nie podrzucil glosu poparcia a ja nie ogladam tego meczu. Wiem tylko, jak już Hajs_enberg powiedzial, ze Laury to sie niegra i juz.
 
S 431

strike

Użytkownik
Ehh mozna bylo brac ta van Nguyen, ale nikt nie podrzucil glosu poparcia a ja nie ogladam tego meczu. Wiem tylko, jak już Hajs_enberg powiedzial, ze Laury to sie niegra i juz.
Przecież mecz trwa i w trzecim secie to Robson na razie przeważa niestety.
 
dracond 93,5K

dracond

Użytkownik
Tak ale na upartego bylby juz solidny cashback z kursu 15 na kurs 3. Pewnie za chwile robson zostanie przelamana i to bedzie okazja do cashbacku, a ostatecznie Laura wygra. Scenariusz standardowy u babek
 
S 431

strike

Użytkownik
Tak ale na upartego bylby juz solidny cashback z kursu 15 na kurs 3. Pewnie za chwile robson zostanie przelamana i to bedzie okazja do cashbacku, a ostatecznie Laura wygra. Scenariusz standardowy u babek
można gdzieś w Polskim buku robić cashback singli?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
można gdzieś w Polskim buku robić cashback singli?
STS, ale jest w cholerę nieopłacalne - zagrasz np. Kurs 4,00 za 100zł, kurs zleci do 3,00 a cashback będzie dajmy na to 110zł ???? Inna sprawa, że różnie on funkcjonuje, czasem niby jest, a nie na ????
 
S 431

strike

Użytkownik
STS, ale jest w cholerę nieopłacalne - zagrasz np. Kurs 4,00 za 100zł, kurs zleci do 3,00 a cashback będzie dajmy na to 110zł ???? Inna sprawa, że różnie on funkcjonuje, czasem niby jest, a nie na ????
Czasem dobre i to, bo ostatnio często wtapiam gdy zawodnik prowadzi przełamaniem i ma już meczowe a przegrywa mecz. Brakuje cashouta z b365 albo unibeta.
 
dracond 93,5K

dracond

Użytkownik
Taa. Sts daje cashback zawsze jak mozna wyplacic kwote powyzej wkladu. Ale to czy wyplacisz, to juz inna sprawa ???? niemniej granie wariackich kursow zawsze sie oplaci na cashbacku.
Schemat jasny, tylko malo kto go stosuje zeby walnac umiarkowana stawke na jakiegos doga, wyplacic kiedy juz prawie gosc wygrywa mecz i uderzyc wtedy faworyta po wysokim kursie. Dwa takie trafienia w miesiacu i jest druga wyplata :)
 
lobot 644

lobot

Użytkownik
WTA Japonia - nocne mecze
Nara 3.30 mocno
Linette 2.70 lżej
McHale 1.50 win lub 2:0 2.10 lub - 3.5 gema 1.87
Stosur - 4.5 gema 1.70 lub Stosur 2:0 1.6
WTA Quebec
Broady + 1.5 seta 1.70 , dla odważnych win 2.80
Dodin win 1.50
Polecam gorąco ????
 
dracond 93,5K

dracond

Użytkownik
Tak ale na upartego bylby juz solidny cashback z kursu 15 na kurs 3. Pewnie za chwile robson zostanie przelamana i to bedzie okazja do cashbacku, a ostatecznie Laura wygra. Scenariusz standardowy u babek
Taaa... przewidywanie 10/10
sluchanie sie swojej intuicji lvl -1 :-(
graty dla tych co wygrali na tym meczu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom