>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
1/5 stawki w porównaniu do typu na Jokerit
Władywostok 2 gol - 1.82 - Fortunka
Edit: Władywostok fatalnie gra w 3 tercjach, a Slovan z kolei całkiem dobrze, ale widzę tutaj wygraną gospodarczy
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Lestienne.... ty fałszywy i sprzedajny bydlaku. Życze mu długiej i ciężkiej choroby, oby karma wróciła.
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Lestienne.... ty fałszywy i sprzedajny bydlaku. Życze mu długiej i ciężkiej choroby, oby karma wróciła.
3 gości się wycofało, zatem jest 7 miejsc dla kwalifikantów/LL a Lestienne jest rozstawiony z 2. Sam sobie jesteś winny ????
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Wiem. Co nie zmienia faktu, że jest zerem a nie sportowcem. Ale pogadać sobie mogę. Puściłem jeszcze piękną wiązankę tej dzi...e na TT ????
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Jeszcze te pozory walki haha, łamią się cały czas. Ruskie zablokowały ten mecz po 2 secie, to mówi wszystko.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
a Lestienne jeszcze to wygra ;)
Copil był w zeszłym roku w ćwierćfinale w Stambule to jakichś punkcików broni i musi się przełamać i coś zacząć wygrywać bo ranking mu leci ;)
czyli Copil 2 set @2,15
⛔ rumun ????
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Lestienne 30:0 i się połamał i utopił. To mógł to puścić idiota w dwóch setach bo te przełamania to śmierdzą na kilometr
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
a Lestienne jeszcze to wygra ;)
Copil był w zeszłym roku w ćwierćfinale w Stambule to jakichś punkcików broni i musi się przełamać i coś zacząć wygrywać bo ranking mu leci ;)
czyli Copil 2 set @2,15
Tak mu leci ranking, że dzisiaj wskoczył na najwyższe miejsce w karierze xD Current/Highest rank - singles: 83. / 83.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
1/5 stawki w porównaniu do typu na Jokerit
Władywostok 2 gol - 1.82 - Fortunka
Edit: Władywostok fatalnie gra w 3 tercjach, a Slovan z kolei całkiem dobrze, ale widzę tutaj wygraną gospodarczy
ale jaja przy EN zdobyli brameczkę na 1-1
⛔ 1k ugrane live, więc starczy :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom