>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
Gratulacje! Ale jesli obracasz takimi stawkami na mecz to znaczy ze tez sporo przegrales, bo nie od tak gra sie za 5800. Tak czy inaczej gratulacje
Niekoniecznie. Wystarczy, że ma duży kapitał na grę. Dla niego 6k to może być tyle, co dla innego 200zł. Ale i tak nie polecam takiego grania, bo przy czarnej serii robi się nieciekawie i człowiek się zastanawia w pewnym momencie, czy dalej grać wysokie kursy, czy może zmienić taktykę, żeby mocniej się nie potopić.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Niekoniecznie. Wystarczy, że ma duży kapitał na grę. Dla niego 6k to może być tyle, co dla innego 200zł. Ale i tak nie polecam takiego grania, bo przy czarnej serii robi się nieciekawie i człowiek się zastanawia w pewnym momencie, czy dalej grać wysokie kursy, czy może zmienić taktykę, żeby mocniej się nie potopić.
Przeciez o to mi chodzilo;D, ze dla niego 5800 to zwykly bet, czyli tak jak dla innego 200zl takze nic spektakularnego. Mnie tylko smuci ze Typer Roku pewnie teraz sie zaplacze na smierc;p
PS. @Down, a Ty przygotowany na wyplate 1000zl?:p
 
5567 719

5567

Użytkownik
Alberto Contador właśnie jedzie swój ostatni etap kolarski w życiu. Wczoraj pięknie się pożegnał wygrywając ciężki górski etap, w swoim stylu. Szkoda, ale nic nie trwa wiecznie ; )
 
5567 719

5567

Użytkownik
Przeciez o to mi chodzilo;D, ze dla niego 5800 to zwykly bet, czyli tak jak dla innego 200zl takze nic spektakularnego. Mnie tylko smuci ze Typer Roku pewnie teraz sie zaplacze na smierc;p
PS. @Down, a Ty przygotowany na wyplate 1000zl?:p
Napisałeś, że musiał sporo przegrać. Nie możemy tego wiedzieć opierając się na wysokości stawki jego kuponu. Jeśli jest na plusie to ile przegrał? Dużo czy mało? No właśnie. Pewnie sporo przegrał, ale tylko w przypadku, gdy jest na minusie, a tego przecież nie wiemy ; )
Oczywiście, ze jestem gotowy ; )
 
aghara 10

aghara

Użytkownik
ludzie macie temat od poczatku gdzie zaczynam od salda 7500 i gram wg niego. Po paru dniach mam 58 tys. czego tam jeszcze nie widzicie?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
ludzie macie temat od poczatku gdzie zaczynam od salda 7500 i gram wg niego. Po paru dniach mam 58 tys. czego tam jeszcze nie widzicie?
Nikt nie ma nic do Ciebie przeciez...:) Mowimy tylko o tym ze trafiles kursy 9+ i za to gratulacje. Wygrana kasa nie ma znaczenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom