>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Ponawiam bo dobry kurs a sk mialo to brac w 2 mapach
Póki co grają warzywo, ale wg mnie powinni to wziąć, ręki nie daję sobie uciąć jednak, chociaż sam zagrałem 2:0
edit ugrali właśnie rundę dwoma karabinami więc może to jest ten czas.
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Dalian Challenger
Godz: 07:00
Spotkanie: Kozlova - Zvonareva
Typ: Zvonareva 2-0 w setach
Kurs: 4.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jutro nad ranem finał kobiecego Chalangerka. Na moneyline kursy to 1.30-2.90. Decyduje się tu na doga i to 2-0 @ 4.90 ze względu na poważne argumenty. Typ osobiście zagrałem i rekomenduje w moim temacie w dziale Kupony-Statystyki. Verka Zvonareva wraca do dużej gry i jest głodna zwycięstwa. Taki mały turniej jest akurat na ten moment. Najważniejsze działają u niej nogi i ręką. Jak zawsze dobrze się porusza i jest bardzo silna, ma czucie piłki, bez problemu trafia trudne forehandy i jest fajterka. To działa i dlatego Rosjanka zdecydowała się na powrót do gry. Jednak osobiście dla mnie ważnym aspektem jest tu jej rywalka. 1.30 na Kozlova w takim zestawieniu to śmiech na sali. Jest to rosła Ukrainka z dużą nadwagą. Potrafi seryjnie psuć własny serwis, a z glebi kortu to tylko mocna gra na raz, ciągła próba wejścia na piłkę. Jednak jak to nie funkcjonuje to jest wielki dramat. Zvonareva bez problemu może wziasc tutaj łatwo w dwóch setach. Taka jednostronna i nieregularna rywalka będzie Rosjance pasować. W tym roku na hardzie Kozlova wtopila 2x z rzędu że Schiavone (bodajże początek sezonu) przegrywając nawet seta do 0. Widziałem Kozlova na cegle w tym roku i jak ktoś w miarę utalentowany był po drugiej stronie to własnego serwisu nie potrafiła utrzymać. Duże szanse na 2-0 dla Verki Zvonarevej
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Polecam na jutro mega z hokeja Sparte i Monachium ;), generalnie też coś w kierunku Komety Brno - ja raczej X2, ale to podejmę decyzję jutro rano :cool: w temacie kuponik jak coś mordeczki, powodzenia !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom