>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Już nie raz w tym turnieju pokazaliśmy, że jesteśmy baardzo słabi w decydujących momentach. Chciałbym ale raczej nie wygramy - jedynie handi można jakieś łapać
No ale to mecz 50/50 a kurs bardzo dobry, Grecja bardziej się kompromituje jak Polska, brak rozegrania , środkowi to kołki, liczą na fartowne rzuty za 3 pkt, a my też mamy ten rzut
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
w obronie Grecy to juz wogole tragedia
Obejrzałem ten mecz dziś celowo z Finlandia i takiej tragedii to w amatorskich ligach nie ma. Oni są do ogrania i to w cuglach, grają jakby chcieli przegrać. Ich najgorsze pozycję to center (straszne kołki nie potrafiące grać w kosza) i rozgrywający, który jest strasznie pasywny. Możemy ich łatwo objechać, a Pontika nie zagra gorzej jak Porzingis
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Ogląda ktoś Włochów? Ogarną?
Włochów to już 2 razy spalone ratowały. Ogólnie to zbytnio nic ciekawego się tam niestety nie dzieje. Ale skoro Izrael miał te dwie dobre sytuacje, to BTS po 5,50 wygląda na za dużo. Ale ja nie zaryzykuję.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Włosi i ich mecz wyglądają jak typowy mecz do pierwszej bramki. Jak wcisną to się szybcy napastnicy odpala na kontry. Póki co to bez tempa, pomysłu i kopia sobie bez właściwie akcji.
Jak będzie długo 0:0 to nie ma chyba co wchodzić, ale jak pojawi się 1:0 to myślę, że druga wcisną spokojnie.
Ogląda ktoś Kosowo? Chyba bez celnego strzału, jest tam w ogóle szansa na gole? Bo ze statystyk marnie to wygląda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom